Netrápte sa pre maličkosti

BESTSELLER

Autor : Richard Carlson

... lebo všetko sú maličkosti

Jednoduché rady, ako sa nenechať ovládnuť nepodstatnými vecami

Všetci by sme radi žili pokojnejším, menej stresujúcim spôsobom života. Ako však zistiť, čo je v živote skutočne dôležité a čo sa tak javí iba na povrchu?

Táto kniha nás jemným a povzbudivým spôsobom učí rozlišovať nepodstatné záležitosti všedného dňa od dôležitých vecí a nezveličovať každodenné problémy. Ukazuje, že aj drobnými zmenami v živote sa dá dosiahnuť pocit šťastia.

Kniha Netrápte sa pre maličkosti... lebo všetko sú maličkosti sa stala jednou z najrýchlejšie sa predávajúcich kníh v Spojených
štátoch amerických i vo svete. Vyšla v 135 krajinách a bola preložená do 30 jazykov.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092299

ISBN 978-80-8109-229-9 

Rozmery 130 × 195 mm 

Termín vydania 1.5.2013

Počet strán 216

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

7,99
Please select variants first

Naša recenzia

Vynikajúca kniha. Pripomína mi knihu Jacka Canfielda - Slepačiu polievku pre dušu. Nie sú v nej však ľudské príbehy, ale 100 krátkych(dvoj stranových) zamyslení sa autora nad tým, čo nás v živote trápi. Mnohé veci vykresľuje z vlastných skúseností z jeho rodinného prostredia a poskytuje čitateľovi akýsi "nadhľad" na problémy každodenného života.

Po prečítaní som navrhol mojej manželke, nech ju dá na miesto, kde ju budeme mať všetci poruke, keď nás budú trápiť "nepodstatné" veci... Kdekoľvek knihu otvoríte nájdete poučné riadky, pri ktorých si uvedomíme jednoduchosť života a jeho krásu.

Pretože, "pokiaľ nejde o život, nejde o nič" ....alebo : "všetko sú maličkosti..."

O autorovi

Richard Carlson bol americký spisovateľ, psychológ a motivačný rečník. Ako spisovateľ sa udržiaval v rebríčku najpredávanejších autorov podľa New York Times neuveriteľných 104 týždňov. Svoju kariéru spisovateľa odštartoval v roku 1985, avšak prvý výraznejší úspech dosiahol až o 10 rokov neskôr.

Jeho knihy zo série "Netrápte sa pre..." sa stali bestsellermi a boli publikované v 135 krajinách sveta a preložené do 30 jazykov. Za svoj život napísal viac ako 20 kníh, ktoré sú zamerané na prekonávanie "bežných" starostí, ktoré často postretnú každého z nás.

Najznámejším, priam kultovým výrokom Richarda Carlsona je : "Netrápte sa pre maličkosti, veď predsa všetko sú v konečnom dôsledku maličkosti." Tým, že knihy sú písané formou krátkych príbehov, sú veľmi ľahko pochopiteľné a ľahko aplikovateľné v praxi.

Oficiálna webstránka : www.dontsweat.com

Všetky knihy v našej ponuke od Richarda Carlsona :