Netrápte sa pre maličkosti

Autor : Richard Carlson

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategórie : Životný štýl

... lebo všetko sú maličkosti

Jednoduché rady, ako sa nenechať ovládnuť nepodstatnými vecami

Všetci by sme radi žili pokojnejším, menej stresujúcim spôsobom života. Ako však zistiť, čo je v živote skutočne dôležité a čo sa tak javí iba na povrchu?

Táto kniha nás jemným a povzbudivým spôsobom učí rozlišovať nepodstatné záležitosti všedného dňa od dôležitých vecí a nezveličovať každodenné problémy. Ukazuje, že aj drobnými zmenami v živote sa dá dosiahnuť pocit šťastia.

Kniha Netrápte sa pre maličkosti... lebo všetko sú maličkosti sa stala jednou z najrýchlejšie sa predávajúcich kníh v Spojených
štátoch amerických i vo svete. Vyšla v 135 krajinách a bola preložená do 30 jazykov.

  • EAN 9788081092299
  • ISBN 978-80-8109-229-9 
  • Rozmery 130 × 195 mm 
  • Termín vydania 1.5.2013
  • Odosielame ihneď
6,39 € 7,99 €
Please select variants first

Naša recenzia

Vynikajúca kniha. Pripomína mi knihu Jacka Canfielda - Slepačiu polievku pre dušu. Nie sú v nej však ľudské príbehy, ale 100 krátkych(dvoj stranových) zamyslení sa autora nad tým, čo nás v živote trápi. Mnohé veci vykresľuje z vlastných skúseností z jeho rodinného prostredia a poskytuje čitateľovi akýsi "nadhľad" na problémy každodenného života.

Po prečítaní som navrhol mojej manželke, nech ju dá na miesto, kde ju budeme mať všetci poruke, keď nás budú trápiť "nepodstatné" veci... Kdekoľvek knihu otvoríte nájdete poučné riadky, pri ktorých si uvedomíme jednoduchosť života a jeho krásu.

Pretože, "pokiaľ nejde o život, nejde o nič" ....alebo : "všetko sú maličkosti..."

Všetky knihy v ponuke od Richard Carlson :