Nepriestrelná diéta

Autor : Dave Asprey

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategória : Zdravie Stravovanie

Zhoďte až pol kilogramu denne, získajte energiu, vyšší výkon a pevné zdravie.

Dave Asprey, autor bestsellera Nepriestrelná diéta, sa už pred tridsiatkou stal úspešným multimilionárom a jeho život by mohol byť úžasný, až na jeden problém - bol obézny, vážil takmer 150 kilogramov! Na rok a pol drasticky obmedzil jedlo a každý deň cvičil. Aj keď si zlepšil fyzickú kondíciu, nedokázal sa zbaviť nadbytočného tuku a ešte pred tridsiatkou mu diagnostikovali vážne ochorenia. Vtedy sa Asprey rozhodol, že začne konať na vlastnú päsť a na svoje telo uplatní rovnakú metódu, akú poznal z oblasti svojho podnikania - hackerstvo; presnejšie povedané "hackol" svoje telo.

Po 15 rokoch aktívneho "biohackingu" a investovaní státisícov dolárov do získavania najnovších vedeckých poznatkov o tom, ako fungujú chemické procesy ľudského tela, vypracoval nepriestrelnú diétu. Ide o protizápalový program stravovania, pri ktorom človek nie je hladný, nepočíta kalórie ani prehnane necvičí... a napriek tomu chudne a cíti prílev energie.

Stravovaním sa podľa týchto zásad sa Asprey zbavil 45 kg a svoju hmotnosť si bez námahy udržiava už niekoľko rokov.

  • EAN 9788081092688
  • ISBN 978-80-8109-268-8 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 1.6.2015
  • Odosielame do 48 hodín
10,99 € 12,99 €
Please select variants first

O autorovi

Dave Asprey je zakladateľom a predsedom spoločnosti Bulletproof. Je štvornásobným najpredávanejším autorom New York Times a hostiteľom obľúbeného podcastu Bulbyproof Radio. Jeho príspevky boli uvedené v prestížnych médiách, ako napríklad v Today Show, CNN, The New York Times, Dr. Oz a ďalších.

Počas posledných dvoch desaťročí Dave, "otec biohackingu", pracoval so svetovo uznávanými lekármi, výskumníkmi, vedcami a svetovými odborníkmi na odhalení najnovších a najinovatívnejších metód, techník a produktov na zvýšenie duševnej a fyzickej výkonnosti. Dave osobne minul viac ako 2 milióny dolárov na skúmanie svojho vlastného tela a posúval hranice ľudských možností v mene vedy a výskumu .

Poslaním jeho spoločnosti je posilniť celú planétu informáciami a znalosťami, ktoré odomknú potenciál u ľudí v každom veku. Dôkazom týchto pokrokov je lepší spánok, energia a v globále lepší život pre všetkých.

Oficiálna webstránka : www.daveasprey.com