Nenahraditeľní

Autor : Seth Godin

Myslíte si, že ste iba bezvýznamným anonymným kolieskom v obrovskej mašinérii? Pri svojej práci sa iba prispôsobujete a čakáte na pokyny od iných? Nerobíte to, čo by ste chceli a čo by vám prinášalo radosť? Tak to zmeňte! Staňte sa pre vašu firmu nenahraditeľným.

Seth Godin vám vo svojej novej knihe ukáže, ktoré zručnosti sú pre nenahraditeľných nevyhnutné a ako ich rozvíjať. Toto je kniha o vás - o vašej voľbe, o vašej budúcnosti, o vašom potenciáli vnášať obrovské zmeny do akejkoľvek oblasti, ktorú si zvolíte.

Autor Seth Godin je uznávaným odborníkom v oblasti marketingu a autorom trinástich kníh, z ktorých sa každá jedna stala medzinárodným bestsellerom. V súčasnosti je považovaný za najvplyvnejšieho blogera na tému biznisu a jeho blog patrí medzi dvadsaťpäť najčítanejších na svete.

EAN 9788081091957

 ISBN 978-80-8109-195-7 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 1.11.2011

Počet strán 256

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

10,99
Please select variants first

O autorovi

Seth Godin je autor, podnikateľ, pedagóg a predovšetkým známy rečník. Okrem založenia jedného z najpopulárnejších blogov na svete napísal 19 najpredávanejších kníh vrátane kníh "Fialová krava , Kmene a Čo robiť, keď ste na rade" (a vždy ste na rade ). Jeho najnovšia kniha "Toto je marketing" bola okamžite bestsellerom v krajinách po celom svete. Aj keď bol Seth známy svojím písaním a rozprávaním, založil aj dve spoločnosti, Squidoo a Yoyodyne (ktorú predal spoločnosti Yahoo!).

Sústredením sa na zlepšenie efektívnosti marketingu a vedenia ľudí, motivuje a inšpiruje nespočetné množstvo ľudí po celom svete. V roku 2013 bol Seth jedným z troch profesionálov zaradených do Siene slávy priameho marketingu. Napísal 19 kníh ktoré boli preložené do 35 svetových jazykov a jeho kurzy, alebo prednášky absolvovalo už viac ako 3 milióny ľudí po celom svete. Je taktiež aktívny na svojom blogu, na ktorom už má viac, ako 3500 príspevkov.

Oficiálna webstránka : www.sethgodin.com

Všetky knihy v ponuke od Setha Godina :