Nekonečná vnútorná sila

BESTSELLER

Autor : Anthony Robbins

Vydavateľstvo : Eastone Books

Kategórie : Životný štýl Bestsellery

Nová veda o dosahovaní osobného úspechu

Od autora bestsellera Prebuďte svoju vnútornú silu

"Anthonyho fenomenálne chápanie tohto sveta, ľudí a ľudskej povahy z neho robí neprekonateľného trénera osobnostného rozvoja. Presne vie, čo ľudia potrebujú, aby excelovali... a vyhrávali!" Andre Agassi

Úspech je návykový; ak si raz tento návyk na úspech osvojíte, bude takmer nemožné zbaviť sa ho.

Ak ste niekedy snívali o lepšom živote, kniha Nekonečná vnútorná sila vám ukáže, ako dosiahnuť úžasný život, po ktorom toľko túžite a ktorý si zaslúžite. Anthony Robbins pomocou tejto knihy, nahrávok a seminárov dokázal už miliónom ľudí, že správnym využitím sily svojej mysle môžete dosiahnuť, urobiť, vytvoriť či mať všetko, po čom vo svojom živote túžite. Kniha Nekonečná vnútorná sila je revolučným nástrojom využitia schopností mysle. Krok za krokom sa naučíte, ako podávať vrcholové výkony pri budovani svojej emocionálnej a finančnej nezávislosti, ako získať vnútornú silu a sebavedomie a ako úspešne spolupracovať s inými ľuďmi.

Ďalej sa dozviete:

- akú silu majú vaše nálady a presvedčenia

- aká dôležitá je pre život človeka viera a ako od nej závisí to, či ste šťastní a úspešní

- sedem klamstiev o úspechu

- ako si riadiť vlastný mozog

- ako vyzerá syntax úspechu

- ako nastúpiť na cestu k sebazdokonaleniu a kráčať ňou po celý život

a mnoho ďalších užitočných a objavných návodov, cvičení a informácií.

  • EAN 9788081091995
  • ISBN 978-80-8109-199-5 
  • Rozmery 155 × 225 mm 
  • Termín vydania 1.9.2012
  • Odosielame ihneď
11,29 € 14,99 €
Please select variants first

Naša recenzia

Už len ten samotný názov neurolingvistické programovanie (NLP) vo mne vzbudzovalo veľký rešpekt. Kniha obsahuje základné myšlienky a postupy neurolingvistického programovania. Ponúka detailný (do slova a do písmena) návod, ako túto techniku zvládnuť a taktiež aj cvičenia, prostredníctvom ktorých si vieme túto metódu vyskúšať v praxi.

Keď sa nad tým zamýšľam, tak v skutočnosti mnohé z týchto metód používame aj v reálnom živote, avšak si možno neuvedomujeme práve ich silu a vplyv na náš život. Ako aj v iných dielach s motivačnou tématikou autor vyzdvihuje silu viery, pozitívneho životného postoja, ako aj potreby zmeny. Lebo jediné, čo je stále, je zmena. Kniha je veľmi podrobne spracovaná (356 strán) a oceňujem originalitu názorov a postojov autora k rôznym životným situáciám.

Obľúbený citát "Naučte sa posudzovať samých seba podľa vlastných dosiahnutých cieľov, a nie podľa toho, čo zdanlivo dosahujú iní."  

Recenziu spracoval : Rasťo

Všetky knihy v ponuke od Anthony Robbins :