Narodení v mizerný deň

Autorka : Hazel Dixon Cooper

Temné stránky znamení a ako sa s nimi (v zdraví) vysporiadať

Naše správanie nie je zakódované iba v génoch, ale aj vo hviezdach. Bez ohľadu na pohlavie, vek alebo sexuálnu orientáciu sa ľudia v danom znamení vždy vyznačujú nejakým spoločným správaním. Nejde však len o spoločné kladné vlastnosti. Je načase, aby sme zabudli na prívetivú astrológiu a zoznámili sa s odvrátenou stránkou zverokruhu. Sme nielen milí, ústretoví a dobroprajní, ale i sebeckí, panovační, náladoví a plní zlozvykov.

Poznať, ktoré z týchto nelichotivých charakteristík platia pre jednotlivé znamenia a naučiť sa ovládať, usmerňovať a uvoľňovať silu toho zlomyseľného dvojníka, ktorý sa v nás skrýva, je kľúčom k tomu, ako porozumieť sebe, svojim deťom, partnerom, príbuzným či kolegom. Kniha bola preložená do 8 jazykov a vyšla vo vyše 20 krajinách.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092619

ISBN 978-80-8109-261-9 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 13.3.2015

Počet strán 232

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

9,99
Please select variants first

O autorke

Hazel Dixon-Cooper, ktorú recenzent kníh kedysi označil ako "... zábavnejšia a úprimnejšia ako váš najlepší priateľ po troch drinkoch", strávila takmer deväť rokov radením čitateľom časopisu Cosmopolitan o láske, peniazoch, živote a astrológii. Napriek tomu však nemohla napraviť a ovládať svoj vlastný život.

Hazel je známa tým, že odpovedá na svojej webstránke osobne a na každý mail, ktorý jej príde od jej fanúšikov. Sama sa celý život zápasila s nadváhou a až keď dostala svoj osobný život pod kontrolu, sa jej podarilo dosiahnuť svoju vysnívanú postavu. Okrem chudnutia a diét sa venuje aj astrológií. Vo svojich knihách svojsky opisuje to, ako nás naše znamenia ovplyvňujú a ako riadia náš život.

Oficiálna webstránka : www.hazeldixoncooper.com