Najväčší obchodník na svete

BESTSELLER

S pomocou múdrosti desiatich starobylých zvitkov môžete zmeniť svoj život

Autor : Og Mandino 

Vydavateľstvo : Citadella

Kategórie : Práca Peniaze Zručnosti

Každá generácia vytvára svoju "mocnú literatúru". Tento druh literatúry má schopnosť doslova zmeniť život svojho čitateľa. Osudom knihy Najväčší obchodník na svete je ovplyvniť tisíce životov.
Je tu dvetisíc rokov stará legenda o opatrovateľovi tiav Hafidovi a jeho neuhasiteľnej túžbe zlepšíť svoje nízke životné postavenie. Aby dokázal, čo v ňom je, poslal ho jeho pán, majiteľ karavány a veľký obchodník Pathros, do Betlehema predať jediné rúcho. Hafid zlyháva a namiesto toho aby rúcho predal, zo súcitu ho daruje práve narodenému dieťaťu v jaskyni neďaleko hostinca. Hafid sa vracia ku karaváne s hanbou, sprevádza ho však žiariaca jasná hviezda nad hlavou. tento úkaz si Pathros vyloží ako znamenie bohov a dá Hafidovi desať starodávnych zvitkov, ktoré obsahujú múdrosť potrebnú na naplnenie všetkých chlapcových ambícii. Tento nadčasový príbeh uvádza aj úplný rukopis z pôvodných zvitkov. S použitím ich tajomstva úspechu sa Hafid stáva najväčším obchodníkom na svete a to, čo pomocou nich dosiahol on, môžete s nimi dosiahnuť aj vy... pretože my všetci sme "obchodníci"... a úspech, ktorý v živote dosiahneme, veľmi závisí od otho, ako sa "predávame" iným. Nadlho si zapamätáte poslednú kapitolu knihy... ako unavený, bohatý a úspešný Hafid, Najväčší obchodník na svete, odovzdáva desať zvitkov veľmi zvláštnemu človeku.

  • ISBN 978-80-970875-6-2
  • Rok vydania 2012
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 152
  • Väzba brožovaná
  • Hmotnosť 180 g
  • Rozmer 130 x 190 x 13
  • Odosielame do 48 hodín 
6,92 € 7,90 €
Please select variants first

O autorovi

V roku 1976, ako päťdesiatdvaročný, šokoval vydavateľský priemysel rezignáciou na svoju predsednícku pozíciu v časopise Success Unlimited, aby sa celý svoj čas venoval písaniu a prednášaniu. Tisíce ľudí zo všetkých spoločenských vrstiev otvorene pripísali Ogovi Mandinovi obrátenie ich životov a za zázrak, ktorý našli v jeho slovách.

Princípy, ktoré Og Mandino učí, sú vyskúšané a vyskúšané v jeho vlastnom živote. Mnohí sú prekvapení, že v 35 rokoch bol Og putujúcim opusteným krajom - beznádejný alkoholik, ktorý takmer posledných pár dolárov minul na samovražednú zbraň. Do 10 rokov na základe princípov, ktoré sa naučil, bol výkonným redaktorom časopisu Success Unlimited Magazine a publikovaným autorom jeho prvého bestselleru Najväčší obchodník na svete. Keď sa naučil zručnosti a postoje, ktoré mu pomohli uspieť, Og sa usiloval podeliť sa o ne so svetom. To viedlo k ďalším knihám, prednáškam a rečovým prejavom. Do jeho smrti patril k najvyhľadávanejším rečníkom na svete.

Zo šestnástich kníh inšpirácie, lásky a múdrosti Oga Mandina sa po celom svete predalo viac ako 36 miliónov výtlačkov v osemnástich rôznych jazykoch,čo bolo najviac v histórií hneď po Biblii. Bol prvým nositeľom zlatých medailí Napoleona Hilla za literárne úspechy a bol nazvaný "Najväčším spisovateľom na svete".