Najväčší obchodník na svete 2.

BESTSELLER

II. časť: Koniec príbehu

Autor : Og Mandino 

Vydavateľstvo : Citadella

Kategória : Práca Peniaze Zručnosti

V rukách držíte takmer neuskutočniteľný sen, ktorý sa nakoniec stal skutočnosťou... pokračovanie podnetnej klasiky, ktorá za uplynulé dve desaťročia ovplyvnila viac životov, než ktorékoľvek iné motivačné dielo na svete. Vyše deväť miliónov ľudí stále nachádza útechu a nádej v Najväčšom obchodníkovi na svete, pútavom príbehu malého opatrovateľa tiav, ktorý sa dodržiavaním princípov desiatich zvláštnych zvitkov úspechu stáva najväčším obchodníkom na svete.
A teraz sa svet konečne dozvie, čo sa stane s veľkým obchodníkom, keď konečne vyjde zo svojho osamelého ústrania, aby začal novú kariéru. Sprvu zažíva neúspech - až kým nedostane zvláštny dar od niekoho, koho nevidel už pol storočia. Potom sa triumfálne vracia do svojej domoviny, aby napísal vlastných Desať prísah úspechu a mohol sa ich tak dozvedieť každý, kto hľadá lepší život - vrátane teba.
Najväčší obchodník na svete - II. časť: Koniec príbehu dojme srdcia miliónov tých, ktorí už Hafida poznajú ako svojho milovaného priateľa - a predstavia jeho múdrosť početnej novej generácii.

  • ISBN 978-80-8182-015-1
  • Rok vydania 2016
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 192
  • Väzba brožovaná
  • Hmotnosť 234 g
  • Rozmer 130 x 190
  • Odosielame do 48 hodín
7,40 € 8,50 €
Please select variants first

O autorovi

V roku 1976, ako päťdesiatdvaročný, šokoval vydavateľský priemysel rezignáciou na svoju predsednícku pozíciu v časopise Success Unlimited, aby sa celý svoj čas venoval písaniu a prednášaniu. Tisíce ľudí zo všetkých spoločenských vrstiev otvorene pripísali Ogovi Mandinovi obrátenie ich životov a za zázrak, ktorý našli v jeho slovách.

Princípy, ktoré Og Mandino učí, sú vyskúšané a vyskúšané v jeho vlastnom živote. Mnohí sú prekvapení, že v 35 rokoch bol Og putujúcim opusteným krajom - beznádejný alkoholik, ktorý takmer posledných pár dolárov minul na samovražednú zbraň. Do 10 rokov na základe princípov, ktoré sa naučil, bol výkonným redaktorom časopisu Success Unlimited Magazine a publikovaným autorom jeho prvého bestselleru Najväčší obchodník na svete. Keď sa naučil zručnosti a postoje, ktoré mu pomohli uspieť, Og sa usiloval podeliť sa o ne so svetom. To viedlo k ďalším knihám, prednáškam a rečovým prejavom. Do jeho smrti patril k najvyhľadávanejším rečníkom na svete.

Zo šestnástich kníh inšpirácie, lásky a múdrosti Oga Mandina sa po celom svete predalo viac ako 36 miliónov výtlačkov v osemnástich rôznych jazykoch,čo bolo najviac v histórií hneď po Biblii. Bol prvým nositeľom zlatých medailí Napoleona Hilla za literárne úspechy a bol nazvaný "Najväčším spisovateľom na svete".