Najlepší život v každom veku

Autor : Andrew Fuller

Ako pochopiť svoju minulosť, oživiť svoju prítomnosť a dať podobu svojej budúcnosti

Popredný austrálsky psychológ Andrew Fuller viedol rozhovory s viac ako 500 000 ľuďmi, aby zistil spoločné črty jednotlivých období ľudského života, určil prednosti či nedostatky každého životného obdobia a poradil, čo vtedy robiť.

Pochopenie toho, v akom období sa nachádzame, nám môže pomôcť urobiť zmeny, ktoré povedú k zlepšeniu vzťahov, upevneniu nášho zdravia a vytvoreniu odolnejšej mysle. To, čo malo pre nás význam v dvadsiatke, sa totiž po tridsiatke mení a zmena opäť nastane po päťdesiatke, šesťdesiatke aj sedemdesiatke. Každá dekáda má svoje špecifiká, v každej sú naše priority iné.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081094040

ISBN 978-80-8109-404-0 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 18.1.2021

Počet strán 256

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

10,99
Please select variants first

O autorovi

Andrew Fuller bol nedávno označený za "zaujímavú zmes Billyho Connollyho, Tima Wintona a Frasiera Cranea" a ako niekoho, kto "vráti srdce späť do psychológie". Ako klinický psychológ Andrew Fuller spolupracuje s mnohými školami a komunitami v Austrálii so špecializáciou na blaho mladých ľudí a ich rodín. Je členom Katedry psychiatrie a rozvoja vzdelávania na Melbournskej univerzite.

Bol hlavným konzultantom pre národnú stratégiu prevencie drogovej závislosti REDI pre detské televízne programy ABC. Je veľvyslancom pre záležitosti mysle a členom Národnej koalície proti šikanovaniu v školách. Organizuje workshopy pre organizácie, rodičov, študentov, učiteľov a zdravotníckych pracovníkov zamerané na širokú škálu tém. Je taktiež autorom vzdelávacieho programu MASTERS, ktorý využíva viac ako 3500 škôl po celom svete.

Oficiálna webstránka : www.andrewfuller.com.au