Najdôležitejšie veci ako prvé

Autor : Stephen R. Covey

Ako zosúladiť pracovné povinnosti so životnými prioritami

Chcete žiť tak, aby ste stíhali svoje povinnosti a zároveň si užívali všetko, čo máte radi? Zamysleli ste sa niekedy, či to, čo práve robíte a kam smerujete, je skutočne pre vás to najdôležitejšie? Tradičné teórie o manažovaní času, ktoré učia ľudí spraviť čo najviac vecí za čo najkratší čas, sú už prekonané. V tejto knihe sa dozviete, ako skutočne efektívni ľudia využívajú svoj čas, prečo všetky vaše predchádzajúce pokusy o efektívne manažovanie času zlyhali, ako súvisí manažovanie času s manažovaním financií, ako zrealizovať svoje predsavzatia a dlhodobo sa nimi riadiť, ako delegovať povinnosti a zároveň nestratiť nad vecami kontrolu, ako získať celkovú kontrolu nad svojím životom, a nie len nad tým, ako trávite svoj čas, a mnoho ďalších inšpirácií k tomu, aby ste viedli plnohodnotný život.

Kniha Najdôležitejšie veci ako prvé nadväzuje na predošlý Coveyho klasický bestseller 7 návykov skutočne efektívnych ľudí a pomôže vám lepšie zhodnotiť, čo je vo vašom živote skutočne to najdôležitejšie, čomu sa oplatí venovať čas, záujem či snahu.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092572

ISBN 978-80-8109-257-2 

Rozmery 155 × 225 mm 

Termín vydania 1.9.2014

Počet strán 368

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

14,99
Please select variants first

O autorovi

Stephen R. Covey bol americký lektor a tréner líderstva, prednášajúci na univerzite Jon M. Huntsman School of Business v Utahu, USA, a autor bestselleru 7 návykov skutočne efektívnych ľudí. Bol otcom deviatich detí a starým otcom päťdesiatich dvoch vnúčat. V roku 2003 dostal cenu za otcovstvo od Národnej otcovskej iniciatívy (National Fatherhood Initiative). Jeho vyznanie aj autorská činnosť boli spätá s Cirkvou Ježiša Krista Svätých posledných dní, ako mormónsky misionár pôsobil dva roky v Anglicku.

Jeho spoločnosť Covey Leadership a spoločnosť Franklin Quest uzavreli partnerstvo, čím vznikla celosvetovo uznávaná a vyhľadávaná spoločnosť FranklinCovey, ktorá sa špecializuje na poradenstvo v oblasti osobnostného rozvoja. Väčšinou sa zameriava na korporátny svet a jej služby využívajú pre vzdelávanie zamestnancov tie najväčšie spoločnosti sveta.

Samotný Covey sa taktiež venoval poradenstvu ohľadne rodinného života. Jeho knihy sa stali ihneď po vydaní bestsellermi a predalo sa z nich cez 20 miliónov kópií.

Všetky knihy v našej ponuke od Stephen Covey :