Nájdi si chlapa

Autor : Matthew Hussey

Hľadanie partnera neraz vyžaduje veľa úsilia, no výsledok ostáva neistý. Odborník na vzťahy Matthew Hussey sa boril s rovnakým problémom. Pustil sa teda do prieskumu, naučil sa, ako sa zoznamovať so ženami a vybudoval si úspešnú kariéru ako párový kouč. Dnes pomáha ženám i mužom hľadať lásku a v tejto knihe sa s vami podelí o svoje rady a tipy.
Všetci túžia po tom istom - trvalom a zmysluplnom vzťahu. Matthew tvrdí, že "nájsť si chlapa" nie je to isté ako nájsť si "toho pravého". Poradí vám, ako si aktívne hľadať partnera, ako sa s mužmi rozprávať a nakoniec, ako si chlapa udržať bez toho, aby ste sa hrali na mačku a myš. Dozviete sa, ako sa správať na prvom rande, ako flirtovať, no v knihe nájdete aj rady, ako okoreniť svoj ľúbostný život. Pochopíte, ako muži premýšľajú a po čom skutočne túžia. Ak si chcete do života pritiahnuť lásku, staňte sa výnimočnou ženou a za nič na svete nepopusťte zo svojho odhodlania a zásad. Len tak si nájdete partnera, ktorý vám znesie aj modré z neba.

Z anglického originálu Get the Guy (Harper Wave, An imprint of HarperCollinsPublishers 2013 USA) preložila Sára Moyzesová.

Vydavateľ IKAR 

ISBN 9788055161297 

Rok vydania 2018

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 280

Väzba brožovaná

Hmotnosť 258 g

Rozmer 125 x 200

Odosielame do 48 hodín

11,90
Please select variants first

O autorovi

Matthew Hussey je Anglický "zoznamovač", youtuber a motivačný rečník. Ponúka ženám návod, ako jednoducho zbaliť chlapa. Ani nie ako zbaliť chlapa, ale ako zbaliť správneho chlapa. Veľmi obľúbený je najmä jeho Youtube kanál, ktorý má v svete randenia a zoznamovania veľký úspech. Matthew bol hosťom mnohých televíznych relácií v Británií, kde bolo ústrednou témou zoznamovanie a partnerstvo.

Jeho knihy sa stali ihneď po vydaní bestsellermi vo viacerých krajinách. Je to neuveriteľné, ale jeho služby či už priamo, alebo nepriamo využilo už takmer 85 miliónov žien na svete. Svoje poradenstvo poskytuje v online svete pomocou kurzov, ktoré sú dostupné z každého kúta sveta.

Oficiálna webstránka : www.howtogettheguy.com