Na plný plyn!

Úspešní podnikatelia spolu s biznisom budujú aj svoj vplyv - je načase, aby ste začali aj vy!

Autor : Gary vaynerchuk

Vydavateľstvo : Tatran

Kategórie : Práca Životný štýl Komunikácia Zručnosti Motivácia

Gary Vaynerchuk patrí k najúspešnejším mágom na sociálnych sieťach. Jeho kniha Roztoč to! sa v roku 2009 stala bestsellerom v podnikateľskej sfére, keď ukázal, že v dnešnej dobe je základom podnikateľského úspechu dobrá stratégia na sociálnych sieťach. Autorove videá si pozrelo na YouTube takmer 50 miliónov záujemcov, na Twiteri má 1,5 milióna a na Facebooku 2,2 milióna nasledovateľov.

Jeho knihy sa stali bestsellermi New York Times a Wall Street Journal. Jeho kariéra pôsobí ako moderná rozprávka. V Amerike sa ocitol ako dieťa bieloruských prisťahovalcov. Keď prevzal podnikanie po rodičoch, urobil z neho vďaka e-obchodu mnohomiliónové impérium. Na Youtube spustil videoblog, ktorý prilákal milióny začínajúcich i skúsených podnikateľov.

Vo svojom novom diele Na plný plyn vysvetľuje, prečo sú dnes sociálne médiá dôležitejšie a opodstatnenejšie ako kedykoľvek predtým. Ukazuje, ako dlhodobo ovplyvnili jeho úspechy aj úspechy ostatných podnikateľov. Dnes si nevie predstaviť svoje úspechy bez sociálnych médií, preto je odhodlaný urobiť všetko pre to, aby tieto platformy optimálne pracovali v jeho prospech. A presne o to v tejto knihe ide.

  • ISBN 978-80-222-0965-6
  • Rok vydania 2018
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 272
  • Väzba pevná
  • Hmotnosť 473 g
  • Rozmer 147 x 229
  • Odosielame ihneď
11,89 € 13,90 €
Please select variants first

O autorovi

Gary Vaynerchuk je predseda predstavenstva a výkonný riaditeľ mediálneho holdingu VaynerX, ktorý má ročný obrat vyše 150 miliónov dolárov a jeho súčasťou je digitálna agentúra VaynerMedia a ženské digitálne médium PureWow. Gary patrí medzi popredných svetových odborníkov na marketing a jeho štyri knihy sa dostali do rebríčka bestsellerov New York Times. Keď preberal rodinný podnik, jeho ročný obrat bol 4 milióny. Gary premenil rodinnú predajňu vína na spoločnosť s obratom 60 miliónov. Okrem toho založil a ešte stále riadi VaynerMedia, jednu z najvplyvnejších digitálnych agentúr sveta. Gary investuje do začínajúcich podnikov, pôsobí tiež ako podnikateľský anjel. Investoval aj do Snapchatu, Facebooku, Twittera, Uberu a Venma. Okrem iných spoločností spoluzakladal aj investičný fond Vayner/RSE. Žije v New Yorku.

Oficiálna webstránka : www.garyveynerchuk.com