Mysli ako Leonardo da Vinci

NÁŠ TIP

Autor : Michael J. Gelb

Uznávaný autor Michael J. Gelb vo svojej inšpiratívnej knihe prináša úplne nový spôsob myslenia, vďaka ktorému dokážete naplno využiť svoj potenciál. Ako príklad si zvolil jedného z najväčších géniov všetkých čias - Leonarda da Vinci.

Postupne vám vysvetlí, ako kresliť podľa poznámok tohto veľmajstra, učiť sa z jeho vynálezov a umeleckých diel. Gelb uvádza sedem princípov Leonarda da Vinci, ktoré sú
stavebným kameňom osobnosti a práce každého génia.
Krok za krokom si cez rôzne cvičenia a nevšedné postupy
osvojíte zručnosti ako:
• riešenie problémov,
• kreatívne myslenie,
• sebavyjadrenie,
• užívanie si sveta okolo seba,
• stanovenie cieľov a získanie životnej rovnováhy,
• harmonizácia tela a duše.

Neuspokojte sa len tak s tým, čo dokážete teraz! Ašpirujte na viac vďaka tejto knihe plnej inšpirácie, vedomostí a krásy.

Vyd. značka: Motýľ
Počet strán: 368
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2019
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 137 x 205 x 28 mm
Hmotnosť: 448 g
ISBN: 978-80-8164-207-4
EAN: 9788081642074

Odosielame ihneď 

14,90
Please select variants first

O autorovi

Michael J. Gelb je uznávaný svetový odborník v oblasti aplikácie geniálneho myslenia na osobný a organizačný rozvoj. Je priekopníkom v oblasti kreatívneho myslenia, inovatívneho vodcovstva a výkonného koučingu. Medzi jeho klientov patria napríklad firmy ako DuPont, KPMG, Merck, Microsoft, Nike a YPO.

Michael je vedúcim pracovníkom v Centre pre humanistické riadenie a členom poradného výboru pre organizácie na Fordham University Gabelli School of Business. Michael viac ako 10 rokov spolurežíroval uznávaný seminár Leading Innovation. Michael bol ocenený ako "Mozog roku" (1999) organizáciou Brain Trust Charity, kde medzi ocenených patrili aj Steven Hawking, Garry Kasparov a Edward De Bono.

Je autorom 17 kníh, ktoré boli preložené do 25 jazykov a predalo sa ich niekoľko miliónov kusov. Jeho život je v skutku zaujímavý. Pracoval ako žonglér pre Rolling Stones, je veľkým milovníkom vína a má čierny pás v aikide. Pôsobí aj ako motivačný rečník na tých najznámejších svetových fórach.

Oficiálna webstránka : www.michaelgelb.com