Mysli a zbohatni

BESTSELLER

Autor : Napoleon Hill

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategórie : Práca Bestsellery Peniaze

Najpredávanejšia kniha storočia na tému úspechu a bohatstva v pôvodnej podobe


Kniha Mysli a zbohatni je jednou z najpredávanejších kníh všetkých dôb a je považovaná za absolútny základ všekých teórií, učení, štúdií, statí, publikácií a kníh na tému úspechu. Vznikala vyše dvadsať rokov, počas ktorých sa jej autor zhováral, pozoroval a analyzoval správanie a premýšľanie najbohatších a najúspešnejších mužov tej doby, medzi ktorými boli vynálezcovia Thomas Edison a Alexander Graham Bell, zakladatelia spoločností George Eastman (Kodak), Henry Ford (Ford Motor Company), americkí prezidenti Theodore Roosevelt a William H. Taft, industrialisti a filantropi Andrew Carnegie a John D. Rockefeller, Sr., majiteľ oceliarní Charles M. Schwab, zakladateľ siete obchodných domov F. W. Woolworth a mnohí ďalší. Napoleon Hill neskôr pôsobil ako poradca amerických prezidentov Woodrowa Wilsona a Franklina D. Roosevelta.

Napriek tomu, že kniha Mysli a zbohatni bola prvý raz publikovaná v roku
1937, návod, ako sa "preprogramovať" na úspech a zarobiť toľko peňazí, koľko si želáte, zhrnutý do trinástich krokov, je aktuálny aj v 21. storočí.

  • EAN 9788081092602
  • ISBN 978-80-8109-260-2 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 1.10.2014
  • Odosielame ihneď
7,89 € 9,99 €
Please select variants first

Naša recenzia

No... Ehm... Čo by som napísal? Rýchlo kúpiť, objednať prečítať, nechať ju potom na mieste, kde má na ňu človek stále dosah. A prečítať druhý, tretí, štvrtý krát.

Aj napriek tomu, že bola napísaná takmer pred sto rokmi, je stále aktuálna. A obzvlášť v dobe v ktorej momentálne žijeme. V dobe neistoty, pádov a strachu.

Kniha je aplikovateľná na akúkoľvek oblasť života, preto by som ju možno zaradil aj medzi povinnú literatúru na stredných školách (skúsim napísať p. ministrovi školstva či by nad tým neporozmýšľal)Mnohé knihy písané 80 - 90 rokov po tejto knihe len potvrdzujú fakty, ktoré sú uvedené v tejto knihe. Samozrejme už nikto nevynalieza žiarovky a telegrafy.. Vo svojej podstate však všetci novodobí vynálezcovia používajú rovnaké metódy, ako Edison, alebo Henry Ford.A už len to, že autor venoval tejto knihe 25 rokov svojho života, hovorí za všetko... Aj Napoleon Hill je legendou a možno nevedome sám potvrdil svoje tvrdenia v knihe tým, že toto jeho dielo je aj po 100 rokoch stále "čítané".

Recenziu spracoval : Rasťo

Kniha v obraze "Mysli a zbohatni : Hlavné vlastnosti vodcu"

Netradičný darček, alebo možnosť, ako mať myšlienky z tejto knihy stále na očiach a tým podporiť ich používanie v každodennom živote.

Kniha v obraze, alebo po našom "Bookture". Obraz zachytáva myšlienky z knihy "Mysli a zbohatni" od Napoleona Hilla.

Keďže vracať sa stále ku knihe nie je príliš komfortný spôsob, ako si stále pripomínať jej posolstvo, tak sme pre Vás pripravili obraz, v ktorom budete mať vybrané myšlienky z tejto knihy vždy na očiach ...

Viac tu.