Myseľ bez hraníc

BESTSELLER

Ako si zdokonaliť myslenie, učiť sa rýchlejšie a žiť výnimočný život

Autor : Jim Kwik 

Myseľ je najvýkonnejšia technológia na svete, ku ktorej ste nikdy nedostali návod na použitie. Až teraz.

Obmedzenia neexistujú. Hoci ľudia tvrdia opak, máte neobmedzený potenciál - ak viete, ako používať svoju myseľ.
Slávny kouč myslenia Jim Kwik už dvadsaťpäť rokov pracuje s najlepšími hercami, športovcami, výkonnými riaditeľmi a mimoriadne úspešnými ľuďmi, ktorým pomáha odhaliť ich skutočné schopnosti. V tejto prelomovej knihe prináša vedecké a overené postupy, ktoré majstri používajú na urýchlenie učenia a na dosiahnutie svetových výsledkov.

S touto knihou:
•Ovládnete svoje zvyky: zbavíte sa negatívnej rutiny a bez námahy si osvojíte pozitívnu.
•Naštartujete svoju produktivitu: porazíte štyroch "zloduchov", ktorí obsadili vaše neurónové dráhy.
•Načriete do nekonečnej motivácie: objavíte nevyčerpateľné palivo, ktoré vás poženie priamo k cieľu.
•Odstránite otupenosť mozgu: získate prístup k odborným technikám a tipom od najlepších jedál na podporu myslenia po optimalizáciu spánku.
•Vycibríte si sústredenie: vo svete rozptýlení a preťaženia budete priami a nezastaviteľní.
•Naučíte sa čokoľvek: rýchlo čítať, lepšie sa rozhodovať a spoľahlivo si zapamätať všetko od mien až po cudzie jazyky bez ohľadu na vek.

Myseľ bez hraníc ukrýva tajomstvo, ktoré vám zmení život: keď sa naučíte, ako sa učiť, oslobodíte sa od obmedzujúcich predsudkov, dosiahnete prelomový úspech a budete žiť výnimočný život. Táto kniha nie je teoretická. Je to praktická, jednoduchá a overená mapa, ktorá podrobne vyznačí cestu k vášmu ja bez hraníc.

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-1159-8

Rok vydania 2021

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 308

Väzba pevná

Rozmer 147 x 229 x 28

Odosielame do 48 hodín

15,90
Please select variants first

O autorovi

Zranenie hlavy z detstva v piatich rokoch mu spôsobilo ťažkosti v škole. Istý čas dokonca veril, že pokiaľ ide o učenie, nikdy nemôže byť taký dobrý ako iné deti. Bol pomalý a sotva prežil školu, ale nikdy neprestal dúfať v lepšie. Keď hovorí o celoživotných študentoch a učení, často hovorí o "superhrdinských mozgoch" a "superveľmociach". Ako dieťa miloval superhrdinov - a komiksy ho zachraňovali, keď konvenčné vzdelávanie nemohlo. Komiksy ho naučili čítať ... a tiež udržiavali jeho sny pri živote, aby jedného dňa tiež našiel svoju vnútornú superveľmoc.

Postupom rokov sa vydal na cestu, aby spoznal svoj mozog. Táto cesta ho viedla k objaveniu rôznych učebných návykov vrátane zrýchlených systémov učenia. Zistil, že bez ohľadu na okolnosti si môžeme znova vybudovať mozog. A potom, čo na sebe pracoval, si uvedomil, že mozog nie je nemenný a slabý ... len potrebuje lepšiu príručku pre majiteľa. Posledných 25 rokov strávil tým, že ľuďom pomáhal zlepšovať ich pamäť, učiť sa rýchlo čítať, zdokonaľovať ich rozhodovacie schopnosti a uvoľňovať ich "supermozgy".

Počas svojej kariéry zdieľal tieto techniky so študentmi na univerzitách ako NY University, Harvard, Columbia, či Stanford. Úzko spolupracoval aj so spoločnosťami ako Nike, GE a Zappos, pomohol ich vedúcim pracovníkom a zamestnancom vyťažiť z práce a života maximum. Dokonca pracoval aj pre spoločnosti ako SpaceX a Virgin, ktoré vlastnia miliardárski géniovia ako Richard Branson a Elon Musk.