Muži sú z Marsu, ženy z Venuše, 2. vydanie

Autor : Jahon Gray

Láska je vždy zázrak. Zaľúbeným sa zdá, že ich láska bude trvať večne. Sú presvedčení, že sú jeden druhému súdení a budú žiť šťastne až do smrti. Mnohé dvojice sa však neskôr bolestne rozchádzajú. Naozaj sa ich láska stratila? Alebo je problém v niečom inom?
Autor vtipnej, adresnej knižky Muži sú z Marsu, ženy z Venuše vidí príčiny partnerských problémov v nesprávnom chápaní rozdielov medzi mužmi a ženami. Muži a ženy sú odlišní vo všetkých oblastiach života. Inak komunikujú, inak rozmýšľajú, cítia, vnímajú, reagujú či milujú. Akoby pochádzali z rôznych planét a hovorili iným jazykom.
Len na základe pochopenia a rešpektovania základných rozdielov medzi pohlaviami možno dosiahnuť hlboký a láskyplný vzťah.

Kniha sa držala vyše štyroch rokov na rebríčku amerických bestsellerov a preložili ju do takmer päťdesiatich jazykov.

Z anglického originálu Men are from Mars, Women are from Venus (HarperCollinsPublishers, New York, 1992) preložila Alena Redlingerová.

EAN978-80-551-3174-0

Vydavateľ IKAR

ISBN 978-80-222-1027-0

Rok vydania 2012

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 264

Väzba pevná

Hmotnosť 361 g

Rozmer 133 x 207 x 18

Odosielame do 48 hodín

9,90
Please select variants first

O autorovi

John Gray je autorom najznámejšej a najdôveryhodnejšej knihy o vzťahoch "Muži sú z Marsu, Ženy sú z Venuše". USA Today uviedol jeho knihu ako jednu z 10 najvplyvnejších kníh posledného štvrťstoročia. V pevnej väzbe to bola najpredávanejšia kniha 90. rokov. Knihy Dr. Graya sú preložené do približne 45 jazykov a sú naďalej bestsellermi vo viac, ako 100 krajinách sveta.

John pomáha mužom a ženám lepšie pochopiť a rešpektovať ich rozdiely v osobných i profesionálnych vzťahoch. Jeho prístup kombinuje špecifické komunikačné techniky so zdravými výživovými voľbami, ktoré vytvárajú chémiu mozgu a tela pre trvalé zdravie, šťastie a šťastný milostný vzťah.

Jeho mnoho kníh, blogov a bezplatných online workshopov na MarsVenus.com poskytuje praktické informácie o zlepšení vzťahov vo všetkých životných etapách. "Obhajca zdravia a optimálnej funkcie mozgu" poskytuje tiež prírodné riešenia prekonávania depresií, úzkosti a stresu.

Objavil sa v talkshow Oprah Winfrey, ako aj v The Dr. Oz Show, TODAY, CBS This Morning, Good Morning America a ďalších. Bol tiež hosťom trojhodinového špeciálu, ktorý usporiadala populárna Barbara Walters.John Gray žije v severnej Kalifornii, kde 34 rokov šťastne zdieľal svoj život so svojou krásnou manželkou Bonnie až do svojej smrti v roku 2018. Majú spolu tri dospelé dcéry a štyri vnúčatá. 

Všetky knihy v ponuke od John Gray :