Môžete byť šťastní, nech sa deje čokoľvek

Päť princípov, ako si zachovať životný nadhľad 

Autor : Richard Carlson

Vydavateľstvo Eastone Books

Kategórie : Životný štýl Rodina 

Po úspešnej knižke Netrápte sa pre maličkosti prichádza ďalšia populárna kniha Richarda Carlsona Môžete byť šťastní, nech sa deje čokoľvek. Odhaľuje päť jednoduchých, ale účinných princípov a postupov, ako prirodzene zmeniť prístup k životu, aby sme boli šťastní, mali harmonické vzťahy a prejavovali názory či pocity bez toho, aby sme sa v nich zbytočne utápali.

Pocit šťastia podľa Carlsona totiž nemá nič spoločné s vonkajšími okolnosťami - naopak, tvrdí, že byť šťastný či šťastná je prirodzený stav každého človeka.

  • ISBN 978-80-8109-233-6 
  • Rozmery 130 × 195 mm 
  • Termín vydania 1.10.2013
  • Počet strán 160
  • Väzba brožovaná
  • Odosielame ihneď
7,99 €
Please select variants first

Naša recenzia

Pri prečítaní názvu tejto knihy som sa zamyslel, či sa to skutočne dá. Bez ohľadu na okolnosti byť šťastný. No ja to ešte neviem, priznám sa úprimne.

Autor v tejto knihe ponúka svojský pohľad na šťastie a to, čo spôsobuje, že sme nešťastní. Za všetko môžu naše myšlienky. Ovplyvňujú naše správanie, nálady, reakcie. Naozaj nám stoja v šťastí len naše myšlienky? Je naozaj bránou k šťastiu to, že sa s nimi vysporiadané a začneme ich ovládať? Logiku to má.

Jednou z kapitol tejto knihy je aj pohľad na závislosti akéhokoľvek charakteru a preto túto knihu odporúčam aj ľuďom, ktorým akákoľvek forma závislosti zasahuje do života.

Obľúbený citát z knihy" Naše myslenie neodráža "skutočnosť", je len pokusom o interpretáciu danej situácie"  

Recenziu spracoval : Rasťo

Knihy s podobným zameraním

Kategórie