Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva

Dobrodružná cesta obdobiami vzdoru

Autorka : Danielle Graf

Vydavateľstvo : Tatran

Kategória : Rodina Deti a ich výchova

To najdôležitejšie pri výchove malého dieťaťa je zachovať pokoj, aj keď sme nervózni a v časovom strese. Rodičia zo skúsenosti vedia, že akonáhle ,vypenia‛, celú situáciu iba zhoršia. Katja Seide a Danielle Graf šarmantne a s vtipom na mnohých príkladoch objasňujú, ako zvládať aj najstresujúcejšie momenty, keď na naše ziapajúce slniečko zízajú okoloidúci a my sme na pokraji zrútenia. Aj týmto rodičom sú určené dobré rady v knihe Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva.

Dozvieme sa, ako upokojiť nielen seba, ale aj svoje dieťa a vybudovať si harmonický vzťah. Autorky sa pokúšajú nájsť hranice, keď môžeme k dieťaťu aj v návale hnevu láskyplne pristúpiť a zároveň trvať na určitých pravidlách, aby sa detský mozog postupne naučil venovať nielen vlastným záujmom, ale vnímať aj potreby ostatných. Kniha nielenže poskytne praktické rady, ale vysvetľuje reakcie dieťaťa aj z vedeckého hľadiska a na základe vlastného výskumu autoriek.

  • ISBN 978-80-222-0899-4
  • Rok vydania 2017
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 272
  • Väzba pevná
  • Hmotnosť 358 g
  • Rozmer 130 x 200
  • Odosielame do 48 hodín

11,19 € 12,90 €
Please select variants first

O autorke

Danielle Graf a Katja Seide spoločne píšu blog "Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva", ktorý od roku 2013 zaznamenal už niekoľkomiliónovú návštevnosť. Vďaka fundovaným odpovediam na fóre ich čitatelia čoraz častejšie prosili, aby napísali knihu. A tak v roku 2016 vznikla prvá výchovná príručka Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva. Dobrodružná cesta obdobiami vzdoru, ktorá sa rýchlo stala bestsellerom. Ďalšia kniha Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva 2. Ľahkým krokom od 5 do 10 rokov nedala na seba dlho čakať. Mapuje rozhodujúce obdobie vo vývoji dieťaťa a prináša rady, ako ho láskyplne, bez prísnych trestov a hrozieb sprevádzať od obdobia vzdoru po pubertu. Obidve autorky bývajú v oblasti Berlína a majú dohromady päť detí. Danielle Graf pôsobí ako hospodárska právnička v oblasti organizačného rozvoja v domovskej obci Wandlitz. Jej silnou stránkou je podrobné vyhľadávanie informácií a zhromažďovanie a spájanie faktov.

Oficiálna webstránka : https://www.gewuenschtestes-wunschkind.de/