Modely úspešného randenia

Autor : Mark Manson

Zaujmite ženu úprimným správaním bez pretvárky

OVERENÉ POSTUPY, AKO ZÍSKAŤ ŽENU

Celosvetovo známy bloger s vyše 20 miliónmi odberateľov a renomovaný autor bestsellerov ako Jemné umenie mať veci v p**i a Všetko je v p**i, Mark Manson, napísal knihu o zvádzaní ako čisto emocionálnom procese, ktorý by sa mal zakladať na vzájomnom pochopení a bytí samým sebou namiesto snahy zapôsobiť a vyvolať často falošný dojem.

Kniha sa stala dlhodobým bestsellerom vo svojej kategórii na Amazone a samotní čitatelia ju spopularizovali do takej miery, že autorove rady o randení zahrnuli mnohé špecializované weby do svojich otázok a odpovedí. Táto originálna a pútavá kniha si získala tiež označenie "najprepracovanejší a najúprimnejší sprievodca, ktorý radí, ako môže muž očariť ženu bez toho, aby sa pretvaroval, klamal či hlúpo napodobňoval ostatných".

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093845

ISBN 978-80-8109-384-5 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 27.1.2020

Počet strán 256

Väzba mäkká

Odosielame do 48 hodín

10,99
Please select variants first

O autorovi

Mark Manson je americký spisovateľ. Jeho knihy obsadili dvakrát prvé miesto v rebríčku New York Times. Celosvetovo sa predalo viac ako 14 miliónov výtlačkov jeho kníh a boli preložené do 65 jazykov. Jeho kniha "Jemné umenie, ako mať veci v p..i" bola podľa Amazonu najčítanejšou knihou za rok 2017. Rôzne články zverejňoval vo viac ako 50 rozličných médiách, ako napríklad CNN, ABC, alebo FOX news.

Jeho príbeh začal vtedy, keď sa ako neúspešný hudobník vybral do sveta. Vzal si len pár osobných vecí a cestoval po celom svete. Na svojom blogu poskytoval čitateľom postrehy z týchto ciest. Tento blog je veľmi populárnym dodnes a navštevuje ho v priemere 15 miliónov ľudí ročne. Zaujímavosťou je, že na svojich stránkach nemá reklamy, a ako sám tvrdí, ani nikdy mať nebude.

Sunday Times opísal jeho tvorbu ako "keď opitý chlap sedí príliš dlho nad filozofickou literatúrou". Sám Mark to však berie ako obrovský kompliment. Tak, ako aj iní autori, aj on prednáša o úspechu vo veľkých nadnárodných spoločnostiach, akými sú napríklad Google, či Facebook.

Oficiálna webstránka : www.markmanson.net

Všetky knihy v našej ponuke od Marka Mansona :