Mních, ktorý predal svoje Ferrari

BESTSELLER

Autor : Robin Shrama

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategórie : Životný štýl Bestsellery

Mních, ktorý predal svoje Ferrari je kniha, ktorá sa stala fenoménom a zmenila miliónom ľudí život. Rozpráva príbeh o Julianovi Mantlovi, špičkovom právnikovi, ktorého ohromný materiálny úspech zakrýval prázdnotu v jeho vnútri. Kniha vyšla pôvodne v nízkom náklade, no zakrátko sa z nej stala senzácia. Od tých čias sa jej jednoduché, no mocné posolstvo nádeje, inšpirácie a pravého úspechu rozšírilo po celom svete.

Bola vydaná v 46 jazykoch vo vyše 40 krajinách. Tento medzinárodný bestseller zrozumiteľne a s ľahkosťou odpovedá na najvážnejšie otázky života a tiež ponúka praktické rady, ktoré pomáhajú získať prosperitu, vitálnosť, šťastie a vnútorný pokoj.

  • EAN 9788081091896
  • ISBN 978-80-8109-189-6 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 1.3.2012
  • Odosielame ihneď
7,19 € 8,99 €
Please select variants first

Naša recenzia

Obľúbená klasika. Osobnosť spisovateľa sa premietla do jeho kníh impozantným spôsobom. Toto je jeho prvá kniha, avšak klobúk dolu, ako to dokázal. Ľahké čítanie, pútavý príbeh a poučný text. Síce sú použité trochu nezvyklé prirovnania, ale dajú sa pochopiť.

Príbeh transformácie vynikajúceho právnika na mnícha z Tibetu. Príbeh o tom, ako je dôležité si v živote určiť priority, a ak je treba, urobiť aj radikálne zmeny vo svojom živote. Kedysi uznávaný právnik dotiahol svoju kariéru až tak ďaleko, že dostal v súdnej sieni infarkt. To bol moment, kedy dostal druhú šancu na život, avšak uchopil ju po svojom. Odišiel do Tibetu a stal sa mníchom. Nikto o ňom dlhé roky nepočul, až sa znenazdajky objavil v kancelárií svojho bývalého kolegu. Zmenený na nepoznanie, vyzerajúc o 30 rokov mladšie. Vyrozpráva mu príbeh svojho putovania a zasvätí ho do zdravého životného štýlu.

Tajomstvá spokojného a zdravého života autor vykresľuje pomocou symbolov, ktoré sú jednoducho zapamätateľné a zrozumiteľné. Krásne je to, že nejde o nejaké otrepané frázy, častokrát používané v tomto type literatúry.

Príbeh je prepletený množstvom citátov slávnych a známych osobností, teda naozaj je čo z knihy čerpať. Takže zastavte sa nachvíľku, porozmýšľajte o svojom živote a pokiaľ ste knihu ešte nečítali, vrele odporúčam.

Obľúbený citát :

"Všetok úspech v živote, či už materiálny, alebo duchovný, začína tou 5 kilovou hmotou, čo máš na krku."

Recenziu spracoval : Rasťo

Kniha v obraze "Mních, ktorý predal svoje Ferrari."

Netradičný darček, alebo možnosť, ako mať myšlienky z tejto knihy stále na očiach a tým podporiť ich používanie v každodennom živote.

Kniha v obraze, alebo po našom "Bookture". Obraz zachytáva myšlienky z knihy "Mních, ktorý predal svoje Ferrari" od Robina Sharmu.

Keďže vracať sa stále ku knihe nie je príliš komfortný spôsob, ako si stále pripomínať jej posolstvo, tak sme pre Vás pripravili obraz, v ktorom budete mať vybrané myšlienky z tejto knihy vždy na očiach ...

Viac tu. 

Všetky knihy v ponuke od Robina Sharmu :