Minútový manažér

BESTSELLER

Svetovo najobľúbenejšia manažérska metóda

Autor : Kenneth Blanchard 

Naučte sa používať : Minútové ciele, Minútové pochvaly a Minútové pokarhania, aby ste ušetrili čas a zvýšili svoju produktivitu. Najpopulárnejšia metóda riadenia na svete. Je rýchla, jednoduchá. FUNGUJE. Minútové tajomstvá zlepšia Vašu prácu a život. 

Vydavateľ Citadella

ISBN 978-80-89628-05-6

Rok vydania 2013

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 128

Väzba pevná s prebalom

Hmotnosť 270 g

Rozmer 135 x 210 x 14

Odosielame do 48 hodín

8,90
Please select variants first

Naša recenzia

Kniha zjedená počas uspávania a poobedňajšieho spánku mojej dcéry. :-)

Jednoducho napísaná kniha avšak má pomerne veľa čo povedať. Príbeh manažéra, ktorý v riadení svojej firmy používa tri jednoduché metódy na dosiahnutie maximálnej efektivity.

Zo skúsenosti dávam za pravdu autorovi, že autokratický štýl riadenia je v našich zemepisných šírkach veľmi rozšírený. Často práve manažéri čakajú na chyby svojich podriadených a tie sú vyzdvihované a to dobré, čo zamestnanci spravia je normálne... A práve toto je jednou z tém minútového manažéra. Ľudí chváliť.

Odporúčam hlavne manažérom . A fakt sa dá táto kniha aj s robením si poznámok zjesť za dve hodinky

Obľúbený citát :"Najlepšie strávená minúta je tá, ktorú investujem do ľudí."

Recenziu spracoval : Rasťo

O autorovi

Celým menom Kenneth Hartley Blanchard je Americký spisovateľ, obchodný konzultant a motivačný rečník. Jeho rozsiahla autorská činnosť zahŕňa viac ako 60 kníh, kde pôsobil buď ako autor, alebo ako spoluautor. Jeho najúspešnejšia kniha Minútový manažér, ktorá bola vydaná v roku 1982 sa predala vo viac ako 13tich miliónoch výtlačkoch a bola preložená do viac, ako 30tich jazykov.

V roku 2005 bol uvedený do siene slávy firmy Amazon, ako jeden z 25tich najpredávanejších autorov histórie firmy. Je riaditeľom mnohých spoločností, ktoré sa zameriavajú na osobnostný rozvoj a konzultačné služby. Svoje spoločnosti so svojou manželkou zakladali s tromi základnými cieľmi - urobiť zmenu v ľudských životoch, zlepšiť ľudský potenciál a efektivitu na pracovisku a pomôcť organizáciám, aby sa stali dobrými zamestnávateľmi.

oficiálna webstránka : www.kenblanchard.com