Milovať to, čo je

Autori : Byron Katie & Stephen Mitchell

Štyri otázky, ktoré vám môžu zmeniť život

Len štyri vhodne položené otázky stačia na to, aby ste vyriešili takmer každú situáciu, ktorá vás trápi. Autorka Byron Katie sa o tom presviedča už niekoľko rokov od momentu, keď objavila jedinečnú metódu skúmania vlastných myšlienok. Nazvala ju jednoducho - Práca.

V knihe Milovať to, čo je vás Byron Katie postupne prevedie celým procesom metódy Práca: od rozpoznania situácie, ktorá vás trápi, cez presné sformulovanie kritických tvrdení o príčine, ktorá podľa vás túto situáciu spôsobuje, až po objavenie skutočného dôvodu vášho trápenia. Byron Katie vás pritom nenúti vzdať sa svojich názorov či presvedčení, práve naopak - využíva ich pri odhaľovaní pravdy, ktorá vás oslobodí.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093319

ISBN 978-80-8109-331-9 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 18.9.2017

Počet strán 280

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

12,99
Please select variants first

O autorke

Byron Kathleen Mitchell , známejšia ako Byron Katie je americká rečníčka a autorka, ktorá vyučuje metódu vlastného zisťovania známu ako "Dielo" . Je to metóda 4 základných otázok, na ktoré keď si odpovieme, dosiahneme výrazné zlepšenie svojho zdravotného stavu.

Je zakladateľkou organizácie Byron Katie International. Denník Times ju opísal ako "duchovnú inovátorku pre 21. storočie". Vo svojich dielach opisuje, že všetko utrpenie je spôsobené vierou v naše stresujúce myšlienky. To podľa nej stavia ľudí do bolestivých pozícií, ktoré vedú k utrpeniu a duševnej bolesti. Podniká svoje vlastné semináre po celom svete a je častým hosťom rôznych známych talkshows. Bola napríklad hosťom aj v populárnej Oprah Winfrey talkshow, kde sama Oprah testovala na sebe metódy jej liečenia. 

Všetky knihy v našej ponuke od Katie Byron :