Mikropredsavzatia

Autorka : Caroline Arnold

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategória : Životný štýl Návyky a zmeny

Malými krokmi k veľkej zmene

Táto kniha vám pomôže meniť váš život postupne, jednoducho, bez stresu a natrvalo. Lebo aj keď si stále dávate nejaké predsavzatia, vaše odhodlanie a pevná vôľa časom ochladnú. Porazia ich dlhoročné návyky a rutina bežných dní. Caroline Arnold však prichádza s účinným a systémovým riešením, ako sa svojich rozhodnutí držať a predsavzatia si splniť. Všetky "veľké zmeny" rozdeľuje do čiastkových cieľov a vo svojej knihe opisuje praktický návod, ako ich dodržať. Keďže jej teória zlepšenia života vďaka mikropredsavzatiam sa opiera o malé a postupné zmeny, človek nie je nútený robiť radikálne a často dosť vyčerpávajúce obraty v živote.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092480

ISBN 978-80-8109-248-0 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 1.5.2014

Odosielame do 48 hodín

8,79 € 9,99 €
Please select variants first

O autorke

Caroline Arnold je technologickou líderkou na Wall Street už viac ako desať rokov. Riadi najväčšie finančné vývojové tímy na svete a vedie najviditeľnejšie a najkomplexnejšie iniciatívy v tomto odbore. Ako dynamická a pútavá rečníčka sa zúčastňuje Caroline na mnohých seminároch a prednáškach ohľadne osobnostného rozvoja.

Je držiteľkou ceny Wall Street & Technology Award za inováciu a vybudovanie aukčného systému pre IPO spoločnosti Google. Jej meno je spojené s mnohými technologickými patentami. Caroline pôsobí ako výkonná riaditeľka v poprednej investičnej banke na Wall Street. Vyštudovala anglickú literatúru na Kalifornskej univerzite v Berkeley a žije v New Yorku so svojím manželom a dcérou.

Oficiálna webstránka : www.carolinelarnold.com