Metóda Wima Hofa

Aktivujte svoj fyzický aj mentálny potenciál a prekonávajte vlastné limity

Autor : Wim Hof 

Vydavateľstvo : Motýľ

Kategória : Zdravie Šport a pohyb

Jediná kniha priamo od Wima Hofa.

"Dokážete doslova nemožné. Môžete prekonať chorobu, zlepšiť si psychické zdravie aj fyzický výkon, dokonca dostať pod kontrolu vlastnú fyziológiu. Zvládnete každú stresovú situáciu."

Wim Hof, prezývaný Ľadový muž, je držiteľ viacerých svetových rekordov vo vytrvalosti a pobyte v chlade. Vyšiel na Kilimandžáro iba v šortkách, zabehol polmaratón za polárnym kruhom naboso, stál v nádobe s ľadom viac ako stodvanásť minút. Prínosy jeho metódy, ktorú využívajú milióny ľudí po celom svete, potvrdilo osem univerzitných výskumov.

Jedinečná Metóda Wima Hofa prináša silu, vitalitu a šťastie mladým i starým, chorým aj zdravým. Ľadový muž v najnovšej knihe pútavo predstavuje nie len vlastný životný príbeh, ale najmä svoj prevratný koncept postavený na niekoľkých pilieroch:

- dych - špecifické dychové cvičenia na zmenu biochémie v tele, nabitie energiou a sústredenie,
- chlad - bezpečné a regulované návody na otužovanie, ktoré posilnia kardiovaskulárny systém a prebudia nevyužitú silu v tele,
- nastavenie mysle - budovanie pevnej vôle, jasného uvažovania, zmyslového vedomia a návrat k vrodenej radosti zo života,
- veda - štúdie a výskumy dokazujúce účinnosť metódy,
- zdravie - skutočné príbehy a svedectvá ľudí, ktorí pomocou Wimových postupov prekonávajú choroby a chronické problémy,
- výkon - zlepšenie vytrvalosti, podpora regenerácie, posilnenie ducha.

  • ISBN 978-80-8164-241-8
  • Rok vydania 2020
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 224
  • Väzba pevná
  • Rozmer 130 x 200
  • Odosielame do 48 hodín
12,69 € 14,90 €
Please select variants first

O autorovi

Holandský extrémny športovec Wim Hof ​​dostal svoju prezývku "Iceman" prekonaním mnohých rekordov týkajúcich sa vystavenia chladu, medzi ktoré patrí: výstup na horu Kilimandžáro v šortkách, polmaratón nad polárnym kruhom bosý a státie v sude zakrytý kockami ľadu po dobu viac ako 112 minút.

S využitím "studenej a tvrdej povahy" ako svojho učiteľa mu jeho tréningy umožnili naučiť sa ovládať svoje dýchanie, srdcovú frekvenciu a krvný obeh a odolávať extrémnym teplotám. Vyzbrojený svojim heslom "toho, čoho som schopný, sa môže naučiť každý", je Wim Hof ​​presvedčený, že každý môže využiť svoj vnútorný potenciál bez toho, aby musel investovať desaťročia do štúdia a cestovania. Wim si stanovil za svoju misiu zdieľať to, čo sa naučil, so zvyškom sveta. A tak vyvinul metódu Wima Hofa: kombináciu dýchania , chladovej terapie a odhodlania, ktorá ponúka celý rad výhod . Svojou metódou Wima Hofa učí ľudí z celého sveta, od celebrít a profesionálnych športovcov, až po ľudí všetkých vekových skupín, ovládať svoje telo a myseľ a dosahovať mimoriadne veci.

Oficiálna webstránka : www.wimhofmethod.com