Máme presne to, čo potrebujeme

Autorka : Karen Casey

Ako robiť každý deň kroky k pokojnému životu

Ak sa rozhodnete vybrať sa cestou, ktorú vám v tejto nenápadnej knižke vydláždila autorka Karen Casey, zmení sa vám pohľad na život. Jej myšlienky sú ako dopravné značenie, ktoré pomáha obísť napätie, zmätok či zbytočné konflikty, a nájsť vytúžený pokoj a vyrovnanosť.

Tieto jednoduché pravdivé posolstvá sú navigáciou na ceste vedúcej k lepšiemu pochopeniu seba aj sveta okolo nás. Niekedy naozaj netreba viac, ako prejaviť ochotu pozrieť sa na svet z iného uhla pohľadu. Ak dokážeme reagovať na aktuálny podnet s pochopením a láskou namiesto toho, aby sme dali priechod svojmu hnevu či strachu, robíme ďalší krok v ústrety životu naplnenému pokojom.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081094002

ISBN 978-80-8109-400-2 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 28.9.2020

Počet strán 120

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

7,99
Please select variants first

O autorke

Karen Casey, Ph.D., je spisovateľka žijúca na Floride, ktorá vydala svoju prvú knihu "Každý deň je nový začiatok" v roku 1982. Z tejto dennej meditačnej knihy pre ženy sa predalo viac ako 3 milióny výtlačkov. Po tejto knihe nasledovala ďalšia, "Sľub nového dňa" z roku 1983. čo bola ďalšia denná meditačná kniha pre mužov i ženy pri hľadaní vyrovnanosti. Predalo sa z nej viac ako 1,5 milióna kópií.

Za svoj život vydala 28 kníh, z ktorých predala spolu cez 10 miliónov výtlačkov. Ako spisovateľka sa zameriava na rozvoj duchovného rastu a posilňovanie dvanásťkrokového uzdravenia. Svoju inšpiráciu hľadá najmä v klube anonymných alkoholikov medzi osudmi ľudí, ktorí si prešli peklom závislosti. Keď nepíše, pravdepodobne prednáša, alebo podniká workshopy pre svojich priaznivcov po celom svete. Počas štyridsaťročného pôsobenia v liečebniach, hovorila s desiatkami tisíc po celom svete na tému duchovný rozvoj a závislosti. Ako sama hovorí: "Z každej skúsenosti rastie moja vďačnosť. A z každej skúsenosti rastie moje odhodlanie pokračovať".

Všetky knihy v našej ponuke od Karen Casey :