Mám na to

Autorka : Suh Yoon Lee

Nejedného z nás dnes trápi finančná neistota a to bez ohľadu na sumu, aká sa nám mesačne pripisuje na účet. Máme pocit, akoby na nás svet kričal: "Nemáš dosť peňazí!" Vnímame život cez prizmu nedostatku, vidíme len to, čo nevlastníme. Kvária nás otázky typu Môžem si to dovoliť? Nie je to plytvanie? Každý deň si odopierame pôžitky v dobrej viere, že sa vďaka tomu budeme mať zajtra lepšie. V šetrení vidíme jediný spôsob, ako nahonobiť majetok. Ale ako inak zbohatnúť? Dá sa to vôbec?
Odpoveď nám ponúka Suh Yoon Lee, mladá, vzdelaná a nesmierne empatická žena, ktorá radila vo financiách najbohatším Kórejčanom a zakladateľom veľkých korporácií. Áno, každý samôže stať bohatým vďaka nenáročnej metóde, ktorú nám spolu s novinárkou Jooyun Hongovou odkrývajú v tejto knihe. Spoločne nám vysvetlia, ako otvoriť dvere prosperite, vytvoriť si pozitívny vzťah k peniazom a nabehnúť na nový spôsob života. Základom je povedať si MÁM NA TO.

Z anglického originálu The Having (Harmony, New York 2019) preložil Štefan Kočiš.

Vydavateľ IKAR 

ISBN 978-80-551-7010-7

Rok vydania 2020

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 264

Väzba viazaná kniha

Hmotnosť 319 g

Rozmer 132 x 206

Odosielame do 48 hodín

11,90
Please select variants first

O autorke

Suh Yoon Lee je motivátorka, rečníčka a podnikateľka. Ako povedala jej babička, ktorá viedla vtedy šesťročnú Suh Yoon, "toto dieťa je určené na to, aby prinieslo bohatstvo a šťastie mnohým a uzdravilo ich mysle." Odvtedy Suh Yoon študovala tisícročia staré múdrosti a tiež analyzovala životy státisícov ľudí, aby odhalila tajomstvá bohatstva. Jej obdivovatelia tvrdia, že Suh Yoon im priniesla bohatstvo a šťastie, pomohol im urobiť kvantové skoky v živote a upokojil ich mysle. Hovoria, že Suh Yoon im pomohla vymaniť sa z nepríjemných myšlienok, aby mohli slobodne žiť život ako svoje skutočné ja a zároveň si vychutnať súčasnosť.

Od svojich dvadsiatich rokov si Suh Yoon získala slávu pod prezývkou "Guru pre bohatých". Rozhovory s ňou boli uvádzané vo významných novinách a bola zahltená požiadavkami učiť vysokopostavených manažérov a riaditeľov. Radila zakladateľom, majiteľom a vedúcim pracovníkom najväčších firiem v Kórei, ako aj superinvestorom a magnátom v oblasti nehnuteľností. Suh Yoon v súčasnosti delí svoj čas medzi východnú Áziu a Európu.

Oficiálna webstránka : www.suhyoonlee.com