Malá kniha prebudenia

Autor : Mark Nepo

Inšpirácie a zamyslenia na každý týždeň v roku

Tak ako život pozostáva z dní, dni sa skladajú z okamihov. Tajomstvo šťastného života je uvedomiť si tieto okamihy a naplno ich prežívať. Autor knihy, známy americký básnik a publicista, pred časom ochorel na rakovinu a táto skúsenosť ho prebudila. Náhly útok choroby mal za následok zrod úžasného uvedomenia a poznania.

Teraz nás pozýva, aby sme jeho skúsenosti využili a s otvoreným srdcom precítili, aký zmysluplný náš život môže byť, keď sa prebudíme. Okrem pocitu vďaky nám však sprostredkúva aj múdrosť, láskavosť a vášnivé zanietenie využiť do posledného okamihu čas, ktorý nám bol pridelený. Ak túžite takto žiť, Mark bude vaším sprievodcom.

Táto kniha vám pomôže otvoriť srdce životu, prebudiť myseľ a zmysly. Kniha prebudenia sa umiestnila na prvom mieste v rebríčku predajnosti, ktorý zostavujú noviny New York Times a odvtedy bola preložená do viac ako dvadsiatich jazykov a stala sa celosvetovým bestsellerom.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092398

ISBN 978-80-8109-239-8 

Rozmery 130 × 195 mm 

Termín vydania 1.2.2014

Počet strán 144

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

6,99
Please select variants first

O autorovi

Svojím bestsellerom New York Times č. 1 "Kniha prebudenia" s viac ako miliónom predaných kópií posunul a inšpiroval Mark Nepo čitateľov po celom svete. Mark,je obľúbený ako básnik, učiteľ a motivačný rečník. Bol nazvaný "jedným z najlepších duchovných sprievodcov našej doby", "dokonalým rozprávačom príbehov" a "výrečným duchovným učiteľom". Jeho práce sú široko dostupné a používajú ich mnohí autori v svojich knihách. Jeho knihy boli preložené do viac ako dvadsiatich jazykov. Vydal dvadsaťdva kníh a nahral pätnásť zvukových projektov. V roku 2015 mu spoločnosť AgeNation udelila cenu za celoživotné dielo a v roku 2016 ho označili ako jedného zo 100 najviac duchovne vplyvných žijúcich ľudí. V roku 2017 sa Mark stal pravidelným publicistom časopisu Spirituality & Health Magazine .

Mark bola súčasťou turné The Life You Want Tour od Oprah Winfreyovej v roku 2014 a niekoľkokrát sa s Oprah objavil v jej nedeľnom programe Super Soul v OWN TV. Bol aj hosťom v relácii Good Morning America . Svoje písanie a učenie venuje ceste k vnútornej transformácií a vzťahom.

Oficiálna webstránka: www.marknepo.com