Liek náš každodenný

Autor : Andrew Weil

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategória : Zdravie Alternatívna medicína

Kedy sú potrebné lieky, kedy je lepšia alternatívna liečba a kedy nechať telo, aby sa vyliečilo samo.

Ste chorí a unavení z toho, že ste chorí a unavení? Viete, že na vine môžu byť lieky, ktoré užívate, aby ste sa vyliečili? A nielen tie na predpis! Aj voľnopredajné lieky a liečivá vám môžu uškodiť.

V tejto knihe sa dočítate nielen o princípoch súčasného liečenia chorôb, ale aj o konkrétnych chorobách, účinných aj neúčinných liekoch či postupoch a alternatívach liečby bez vedľajších účinkov. Dozviete sa, že lieky nie sú vždy tou najlepšou voľbou a zoznámite sa s účinnými alternatívnymi prístupmi k liečbe bežných chorôb, ako sú vysoký krvný tlak, alergie, depresia alebo celkom obyčajná nádcha a mnohé iné.

Na príbehoch pacientov uvidíte, ako im alternatívna liečba pomohla tam, kde by klasická medicína mohla uškodiť. Táto kniha je bohatým zdrojom informácií pre všetkých, ktorí už nechcú platiť za zdanlivé vyliečenie sa z jednej choroby zhoršením zdravotného stavu v inej oblasti.

  • EAN 9788081093241
  • ISBN 978-80-8109-324-1 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 1.10.2017
  • Odosielame do 48 hodín
11,99 € 13,99 €
Please select variants first

O autorovi

Andrew Weil, MD, je svetovo uznávaný priekopník v oblasti alternatívnej a integrovanej medicíny, liečebne orientovaného prístupu k zdravotnej starostlivosti, ktorý zahŕňa nielen telo, ale aj myseľ a ducha. Je osobným lekárom a taktiež aj priateľom mnohých Hollywoodskych celebrít.

Kombináciou harvardského vzdelania a celoživotného praktického pôsobenia v prírodnej a preventívnej medicíne je Dr. Weil zakladateľom a riaditeľom Centra integrovanej medicíny Andrewa Weila na Arizonskej univerzite, kde tiež zastáva funkciu predsedu integrovanej reumatológie. Je klinickým profesorom medicíny a profesorom verejného zdravia. Dr. Weil je medzinárodne uznávaný odborník pre svoje názory na vedenie zdravého životného štýlu, filozofiu zdravého starnutia a kritikom budúcnosti medicíny a zdravotnej starostlivosti.

Oficiálna webstránka : www.drweil.com