Lepšie žiť, menej míňať

12 tajomstiev spokojného života

Autor : Ruth Soukupová

Mali ste už niekedy pocit, že život a financie sa vám vymkli spod kontroly? Chceli by ste sa pozbierať, ale neviete, ako dať dokopy kúsky svojho neusporiadaného života? Možno vôbec dosiahnuť v živote rovnováhu? Odpoveď znie jednoznačne: áno.

Ruth Soukopová vie veľmi dobre, ako ťažko sa žije, keď má človek chaos v živote a vo financiách. Ponúka vám vlastné skúsenosti, biblické pravdy a praktické návody, ktoré vás môžu motivovať, aby ste urobili zmeny smerujúce k dosiahnutiu osobných cieľov, spokojného domova a správne nastaveného rodinného rozpočtu. Aby ste viedli život, po akom ste vždy túžili - spokojný! Pomôže vám s priam krutou úprimnosťou a múdrosťou niekoho, kto to všetko prežil na vlastnej koži.

• Prekonajte ničivý pocit, že vám vždy niečo chýba, a naučte sa byť spokojní.

•Prestaňte sa naháňať, spravte pár drobných úprav v dennom režime a budete mať oveľa viac času.

• Nebuďte už obeťou peňazí. Nastavte si správne rozpočet a niekoľkými zmenami v nákupných návykoch znížite o polovicu výdavky na stravu.

• Vneste poriadok do svojho rozhádzaného života a predostrite šikovný rozvrh upratovania pre celú rodinu.

• Vytvorte si plán, ako dať iným najavo, že ste so svojím životom spokojní, a naplní vás dlhotrvajúca radosť.

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-0752-2

Rok vydania 2015

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 236

Väzba brožovaná

Hmotnosť 270 g

Rozmer 140 x 210 x 19

Odosielame ihneď

5,00
Please select variants first

O autorke

Ruth Soukupová je blogerka a autorka bestselleru New York Times Lepšie žiť, menej míňať, v ktorom sformulovala dvanásť tajomstiev spokojného života. Jej blog LivingWellSpendingLess.com patrí medzi najprominentnejšie v oblasti životného štýlu a financií. Mesačne ho navštívi viac ako milión čitateľov. Súčasťou blogu je Living Well Planer /Plánovač dobrého života/, ktorý pomáha návštevníkom, aby si dobre zorganizovali denný program, zamysleli sa nad svojimi cieľmi a naučili sa hospodáriť s financiami.

Oficiálna webstránka : www.ruthsoukup.com

Všetky knihy v našej ponuke od Ruth Soukupovej :