Kryptomeny

Jednoducho a zrozumiteľne

Autor : Julian Hosp 

Ak si chceš prečítať len jednu knihu o tomto novom globálnom fenoméne, by mala byť práve táto!

Ľudia už od nepamäti snívali o lepšom svete, ako napríklad anglický štátnik Thomas More vo svojom diele Utópia. Dnes, o 500 rokov neskôr, rôzni prognostici spochybňujú prevládajúce spoločenské modely na pozadí vysoko dynamického technologického vývoja a najmä ich vhodnosť pre budúcnosť. Individuálna sloboda verzus nátlak a kontrola zo strany štátu alebo viac osobného pohodlia a ľahší život za cenu straty súkromia? To všetko sú metafory pre základné otázky digitalizácie nášho sveta a spoločného vývoja človeka a stroja.
Julian Hops nám vo svojej knihe pomáha nahliadnuť do týchto nových možností. Ponúka príležitosť pochopiť základné mechanizmy fungovania kryptoekonómie a rozoznať jej potenciály. Kniha predstavuje podsystém kryptomien a po prvý raz komplexne približuje celej verejnosti celý krytpoekonomický ekosystém.
Doposiaľ však nikto neodpovedal na otázku, ako môže svet založený na blockchaine ekologicky udržateľne, respektíve na základe princípov trhového hospodárstva prispieť k súťaži, ktorá podporuje blahobyt.

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-0945-8

Rok vydania 2018

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 172

Väzba brožovaná

Hmotnosť 210 g

Rozmer 127 x 205

Odosielame do 48 hodín

13,90
Please select variants first

O autorovi

Zaujímavý týpek. Kitesurfer v kombinácií so 7 rokmi strávenými v medicíne a odborník na osobnostný rozvoj a kryptomeny. Možno je táto kombinácia dosť zvláštna, o to zaujímavejší tento človek je. Narodil sa v Rakúsku a vo svojich 16 rokoch sa rozhodol presťahovať do USA. A odtiaľ odišiel podnikať do Ázie. Na tak mladého človeka, celkom fajn toho toľko stihnúť.

A práve v Ázií sa dostal do centra diania kryptomien. Singapur mnohí investori označujú ako domovský prístav kryptomien a preto sa tam Julian aj usadil. Vydal aj niekoľko kníh, ktoré boli zamerané na osobnostný rozvoj. V týchto knihách spojil svoje znalosti extrémneho športovca, lekára a podnikateľa. Svojim počinom vydať knihu v oblasti motivačného rozvoja vyvolal v ľuďoch odozvu a preto začal na túto tému organizovať aj prednášky po celom svete. Ako sám hovorí, svoj život riadi heslom. "Vizualizujem. Skúšam. Aplikujem v praxi."

Oficiálna webstránka : www.julianhosp.com