Konaj úspešne, mysli úspešne

Objavte svoj dar a vydajte sa za úspešným životom

Autor : Steve Harvey 

Každý človek sa rodí s darom - môže to byť schopnosť riešiť problémy, komunikovať s ľuďmi alebo vlastnoručne vytvoriť niečo krásne - tento dar vám nikdy nikto nevezme. Musíte sa ho pevne chopiť, zveľadiť ho a správne s ním naložiť, používať ho v práci, v manželstve, v spoločenstve, v každej životnej situácii. Vďaka Stevovým jednoduchým radám a praktickým, no inovatívnym zásadám je Konaj úspešne, mysli úspešne vašou mapou na ceste k objaveniu vlastného daru, jeho šľachteniu a k následnej premene vášho života.

Objaviť úspech a vytvoriť posolstvo nie je jednoduché. Chce to čas a odvahu. Vďaka tomuto jednoduchému návodu, Stevovmu srdečnému humoru a neobyčajným skúsenostiam dokážete aj vy použiť svoj dar na vytvorenie takého života, aký ste vždy chceli. Kniha Konaj úspešne, mysli úspešne vás bude inšpirovať. Bude vás motivovať. Zmení vám život.

Steve Harvey nebol vždy ten rezký moderátor a medzinárodne uznávaný zabávač, ako ho dnes poznáme a milujeme. Roky mu trvalo spoznať svoj dar - jedinečný talent rozosmievať a počúvať ľudí - a ani potom sa nezbavil problémov, istý čas bol dokonca bezdomovcom a žil v aute. Napriek tomu nestratil svoje ciele z dohľadu a vďaka daru a vytrvalosti dosiahol nepredstaviteľný úspech. V knihe Konaj úspešne, mysli úspešne podáva tento dar ďalej, aby vám pomohol uskutočniť vaše sny a vytvoriť vlastné posolstvo.

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-0782-9

Rok vydania 2016

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 188

Väzba brožovaná

Rozmer 140 x 210

Odosielame ihneď

3,00
Please select variants first

O autorovi

Steve Harvey začínal ako sólový komik uprostred 80. rokov 20. storočia. Bol úspešný a v rokoch 1996 až 2002 dostal možnosť vystupovať v televíznej sieti Warner Bros v Šou Steva Harveyho. Jeho program sa stal veľmi obľúbeným a získal veľa významných ocenení. Od roku 1997 Harvey pokračoval v dráhe sólového komika na turné "Králi komédie" spolu so zabávačmi Cedricom Kylesom, D. L. Hughleyom a Berniem Macom. Komediálny tím sa neskôr zúčastnil na spoločnom projekte vo filme Spika Leeho V kráľovstve komikov. Steve Harvey je v súčasnosti širokej verejnosti známy ako moderátor celonárodne distribuovanej Rannej šou Steva Harveyho, ktorá má viac ako sedem miliónov poslucháčov. Harvey pokračuje v sústavnom úsilí o rozšírenie príležitostí na stredoškolské štúdium po celej krajine prostredníctvom štedrých príspevkov z Nadácie Steva Harveyho.

Oficiálna webstránka : www.imdb.com