Konaj ako dáma, mysli ako muž

Čo si muži skutočne myslia o láske, vzťahoch, intímnostiach a vernosti

Autor : Steve Harvey 

Steve Harvey stretol počas svojej dlhoročnej práce nespočetné množstvo žien, či už prostredníctvom rubriky svojho programu nazvanej "Jahodové listy", alebo v priebehu ciest so svojimi komediálnymi programami. Mnohé z nich samostatne podnikajú, udržujú v dokonalom stave domácnosť s troma deťmi a zároveň zvládajú mnohé spoločenské aktivity. No keď ide o vzťahy, nevedia si predstaviť, čo motivuje mužov. Prostredníctvom tejto knižky sa autor snaží zoznámiť ženy s mužským pohľadom a ponúknuť im tak odpovede na mnohé im nejasné otázky ako napríklad:

Deväťdesiatdňové pravidlo: Spoločnosť Ford ho vyžaduje od svojich zamestnancov. Mali by ste ho vyžadovať od svojho partnera?

Ako spoznať mamičkinho synáčika a čo, ak sa to vôbec dá, s tým môžeme urobiť.

Kedy ho zoznámiť s deťmi. A čo sa dá vyčítať z prvej interakcie medzi ním a vašimi deťmi.

Päť otázok, ktoré by mala mužovi položiť každá žena, aby vedela, ako vážne to s ňou myslí.

A ešte viac...

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-0785-0

Rok vydania 2016

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 176

Väzba brožovaná

Rozmer 140 x 210

Odosielame ihneď

7,90
Please select variants first

O autorovi

Steve Harvey začínal ako sólový komik uprostred 80. rokov 20. storočia. Bol úspešný a v rokoch 1996 až 2002 dostal možnosť vystupovať v televíznej sieti Warner Bros v Šou Steva Harveyho. Jeho program sa stal veľmi obľúbeným a získal veľa významných ocenení. Od roku 1997 Harvey pokračoval v dráhe sólového komika na turné "Králi komédie" spolu so zabávačmi Cedricom Kylesom, D. L. Hughleyom a Berniem Macom. Komediálny tím sa neskôr zúčastnil na spoločnom projekte vo filme Spika Leeho V kráľovstve komikov. Steve Harvey je v súčasnosti širokej verejnosti známy ako moderátor celonárodne distribuovanej Rannej šou Steva Harveyho, ktorá má viac ako sedem miliónov poslucháčov. Harvey pokračuje v sústavnom úsilí o rozšírenie príležitostí na stredoškolské štúdium po celej krajine prostredníctvom štedrých príspevkov z Nadácie Steva Harveyho.

Oficiálna webstránka : www.imdb.com

Všetky knihy v našej ponuke od Steve Harvey :