Kľúč k životu podľa zákona príťažlivosti

Jednoduchý návod, ako si vytvoriť život svojich snov

Autor : Jack Canfield 

Jack Canfield bol jedným z učiteľov ktorý účinkovali vo filme Tajomstvo - The Secret a veľký priestor mu je venovaný aj v knihe Tajomstvo.
Kniha je jednoduchým návodom, ako využívať zákon príťažlivosti, aby ste si vytvorili život svojich snov. Canfield jasne vysvetľuje nielen to, čo potrebujete o zákone príťažlivosti vedieť, ale aj to, čo musíte urobiť, aby vo vašom živote fungoval a aby ste do svojho života pritiahli všetko, po čom túžite. Tento sprievodca vás krok za krokom povedie procesom definovania svojich snov, cieľov a túžob. Počas cesty hlbšie pochopíte samých seba - kto ste a prečo ste tu. Už dávno predtým, ako napísal sériu bestsellerov Slepačia polievka pre dušu, vyučoval Jack Canfield starodávne princípy zákona príťažlivosti. Canfield žije v harmónii s týmto univerzálnym zákonom už viac ako tridsať rokov a jeho osobné úspechy sú dôkazom sily zákona. V tejto knihe sa Jack Canfield o svoje vedomosti a skúsenosti podelí aj s vami. Ponúka vám overené prostriedky a techniky na využitie zákona príťažlivosti v živote.
Vaša cesta sa začína práve tu a práve teraz. Môžete zmeniť svoj život, zvýšiť svoju uvedomelosť a dodať si sily na vytvorenie čarovnej budúcnosti - takej, ktorá je naplnená láskou, radosťou a bohatstvom.

Vydavateľ Eastone Books

ISBN 978-80-8109-044-8

Rok vydania 2008

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 152

Väzba brožovaná

Hmotnosť 180 g

Rozmer 145 x 205

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorovi

Jack Canfield je americký spisovateľ a motivačný rečník. Začínal s prednáškami, kde učil teenagerov skúmať a využívať svoj potenciál. Neskôr sa tieto jeho prednášky stali veľmi obľúbenými u každej vekovej kategórie, čo mu vynieslo celosvetovo vynikajúce renomé. Keď si to vezmem v globále, celý svoj život zasvätil pomoci iným v oblasti osobnostného rozvoja.

Jeho výrok : "Keď o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj uskutočniť" sa stal kultovým a pravidelne sa objavuje v množstve kníh iných, najmä mladších autorov, ktorým je Jack Canfield vzorom. Je autorom fenomenálnej série kníh "Slepačia polievka". Jeho viac ako 500 miliónov predaných kníh ho radí na najvyššie priečky predajnosti všetkých čias.

Je aktívny aj na sociálnych sieťach, kde ho sleduje spolu viac ako 2,5 milióna ľudí. Počas jeho kariéry vyškolil viac ako dvetisíc poradcov vo viac ako stovke krajín. Bol uvedený do siene slávy motivačných rečníkov a je častým hosťom rôznych talkshows po celom svete.

Oficiálna webstránka : www.jackcanfield.com

Všetky knihy v našej ponuke od Jacka Canfielda :