Jemné umenie mať veci v p**i

BESTSELLER

Autor : Mark Manson

Ako úspešne ignorovať zaužívané pravidlá a napriek tomu spokojne žiť

Kniha o osobnom rozvoji pre novú generáciu od blogerskej superstar, ktorá ukazuje, ako sa prestať riadiť pravidlami "pozitívneho" myslenia a nájsť svoj vlastný spôsob spokojného života podľa toho, čo je pre nás dôležité. Ľudské bytosti sú totiž omylné a majú svoje obmedzenia. Nie každý môže byť úžasný a výnimočný. Niekedy sme víťazi, inokedy lúzri a nie vždy je to naša chyba.

Neustála snaha o dokonalosť, o naplnenie očakávaní, ktoré na nás naložila spoločnosť, rodičia, či my sami je presne to, čo nás robí nešťastnými. Namiesto toho by sme mali spoznať svoje limity a naučiť sa ich akceptovať. Až keď si priznáme svoje chyby, strachy, neistoty a začneme čeliť možno aj trochu nepríjemnej pravde, môžeme začať rozmýšľať, aké veci sú pre nás naozaj dôležité.

Vydavateľstvo Eastone Books

ISBN 978-80-8109-346-3 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 7.2.2018

Počet strán 176

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorovi

Mark Manson je americký spisovateľ. Jeho knihy obsadili dvakrát prvé miesto v rebríčku New York Times. Celosvetovo sa predalo viac ako 14 miliónov výtlačkov jeho kníh a boli preložené do 65 jazykov. Jeho kniha "Jemné umenie, ako mať veci v p..i" bola podľa Amazonu najčítanejšou knihou za rok 2017. Rôzne články zverejňoval vo viac ako 50 rozličných médiách, ako napríklad CNN, ABC, alebo FOX news.

Jeho príbeh začal vtedy, keď sa ako neúspešný hudobník vybral do sveta. Vzal si len pár osobných vecí a cestoval po celom svete. Na svojom blogu poskytoval čitateľom postrehy z týchto ciest. Tento blog je veľmi populárnym dodnes a navštevuje ho v priemere 15 miliónov ľudí ročne. Zaujímavosťou je, že na svojich stránkach nemá reklamy, a ako sám tvrdí, ani nikdy mať nebude.

Sunday Times opísal jeho tvorbu ako "keď opitý chlap sedí príliš dlho nad filozofickou literatúrou". Sám Mark to však berie ako obrovský kompliment. Tak, ako aj iní autori, aj on prednáša o úspechu vo veľkých nadnárodných spoločnostiach, akými sú napríklad Google, či Facebook.

Oficiálna webstránka : www.markmanson.net

Všetky knihy v našej ponuke od Marka Mansona :