Jednota života

Inšpiratívny výber z Novej zeme

Autor : Eckhart Tolle 

lustrovaný a nesmierne inšpiratívny výber z myšlienok duchovného učiteľa, ktorého nazývajú aj prorok dneška, z knihy Nová Zem. Jeho poznanie obsahuje silu pravdy, silu prítomnosti a hovorí,
že podstatou duchovnej cesty je premena vedomia.Jeho slová prebúdzajú dávno zabudnuté poznanie
o podstate nášho vnímania sveta.

Vydavateľ Citadella

ISBN 978-80-89628-11-7

Rok vydania 2013

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 176

Väzba brožovaná

Hmotnosť 346 g

Rozmer 139 x 210 x 12

Odosielame do 48 hodín

11,50
Please select variants first

O autorovi

Eckhart Tolle patrí v súčasnosti medzi celosvetovo najuznávanejších duchovných učiteľov. Jeho medzinárodne bestsellery boli preložené do 52 svetových jazykov a inšpirovali milióny ľudí po celom svete k šťastnejšiemu a slobodnejšiemu životu. New York Times ho tituloval ako najpopulárnejšieho duchovného učiteľa v Spojených štátoch a Watkins rewiew mu tento titul prisúdilo dokonca celosvetovo.

Jeho väčšina kníh je založená na prežívaní prítomného okamihu a sile vedomia. Podľa neho je "prebudenie" ďalším krokom vpred v posune ľudskej existencie ako celku. Populárna moderátorka o jeho knihe "Sila prítomného okamihu" napísala, že je to jediná kniha, ktorú má stále pri posteli a označuje ju za najhodnotnejšiu knihu všetkých čias.

Eckart Tolle je známy aj svojim blízkym priateľstvom so známymi vyznávačmi spirituality, akými sú napríklad Dalajláma, alebo Deepak Chopra.

Oficiálna webstránka : www.eckharttolle.com

Všetky knihy v našej ponuke od Eckhart Tolle :