Jediná vec

Prekvapivo jednoduchý kľúč k výnimočným výsledkom

Autor : Gary Keller

12 knižných ocenení; 350 umiestnení v rôznych rebríčkoch bestsellerov, vrátane tých najrešpektovanejších vo Wall Street Journal, NewYork Times a USA Today; 27 jazykových mutácií a publikovanie vo vyše 30 krajinách sveta; 1 z piatich najlepších biznisových kníh roka; 1 zo sto najlepších biznisových kníh všetkých čias

Držíte v ruke jednu z najlepších kníh o tom, ako si vybudovať život podľa vašich predstáv, lebo JEDINÁ VEC úspešne búra najškodlivejšie mýty, ktoré väčšine ľudí bránia dosiahnuť vytúžený úspech - či už v podnikaní, zamestnaní, súkromí alebo duchovnom raste, pričom v každej oblasti autori ponúkajú účinné a jednoduché riešenia. Koncept JEDINEJ veci je osvedčený spôsob, ako dosiahnuť mimoriadne výsledky v práci, osobnom rozvoji, rodinnom a priateľskom zázemí a v duchovnej rovine. Začítajte sa do tejto výnimočnej knihy a zistite, čo je vašou JEDINOU vecou!

Vydavateľstvo Eastone Books

ISBN 978-80-8109-343-2 

Rozmery 148 × 210 mm 

Termín vydania 1.3.2018

Počet strán 248

Väzba mäkká

Odosielame ihneď

10,99
Please select variants first

O autorovi

Gary Keller je jedným zo zakladajúcich členov realitnej spoločnosti Keller Williams. Popri tejto práci sa venuje prednášaniu a písaniu kníh. Svoje znalosti z obchodu dokonale pretavil vo svojej spisovateľskej praxi a jeho tri tituly sa stali bestsellermi podľa viacerých prestížnych rebríčkov.

Jeho knihy sú väčšinou zamerané na realitný biznis, avšak kniha Len 1 vec je použiteľná na takmer každú situáciu v živote. Ako motivačný rečník dokázal pomocou "Jednej veci" zefektívniť životy mnohých ľudí. Ako ale uvádza Gary, žiadny z jeho úspechov ktoré dosiahol nie sú väčšie ako jeho manželstvo s manželkou Mary a jeho syn John.

Oficiálna webstránka : www.the1thing.com