Istou cestou k zdraviu

Veda o tom, ako byť zdravý.

Autor : Wallace D. Wattles

Druhá kniha zo série oslovuje tých, ktorí chcú byť zdraví a hľadajú praktickú príručku na ceste k optimálnemu zdraviu. Uzdravenie vždy závisí od toho, či človek začne myslieť a konať Istým spôsobom. Začiatkom cesty je poznanie a prijatie overených základných právd bez námietok.
Človek nemôže dúfať v zdravie, keď je, pije, dýcha a spí ako nemocný.
Máte duchovné telo a máte telo fyzické; duchovné telo na seba prijíma práve takú formu, ako o sebe zmýšľate, a každá predstava, ktorej sa vytrvalo držíte, sa zviditeľňuje zmenou fyzického tela na svoj obraz.
Keď nebudete mať vieru v zdravie, myslieť na zdravie vám nepomôže.

Vydavateľ Citadella

ISBN 978-80-970875-9-3

Rok vydania 2012

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 108

Väzba brožovaná

Hmotnosť 134 g

Rozmer 130 x 190 x 10

Odosielame do 48 hodín 

7,90
Please select variants first

O autorovi

Wallace D. Wattles bol americký autor s priekopníckym zmýšľaním a úspešný spisovateľ. Jeho najslávnejším dielom je kniha Veda o zbohatnutí, v ktorej vysvetľuje, ako zbohatnúť. Medzi ďalšie knihy Wallacea patria napríklad Zdravie prostredníctvom novej myšlienky a pôstu, Veda o tom, ako byť skvelí, Veda o tom, ako sa mať dobre a román Hellfire Harrison. Svoje myšlienky uvádzal do praxe vo svojom osobnom živote a keď sa dostavil jeho nevídaný úspech, rozhodol sa svoje znalosti vydať vo forme kníh a rôznych článkov. V týchto dielach taktiež povzbudzuje ľudí, aby aplikovali jeho myšlienky v praxi a tým si zaistili blahobyt a dobré zdravie. Oficiálnu webstránku nemá, keďže žil v dobe, kedy nebol ešte ani telefón :-) 

Všetky knihy v našej ponuke od Wallace T. Wattles :