Intuitívne stravovanie

Autor :Svetlana Bronnikovová

Sotva sa medzi nami nájde žena, ktorá by bola vždy spokojná so svojím výzorom a s váhou. Príčina nadváhy spravidla tkvie v nespracovaných emóciách, ktoré nás pobádajú prijímať potravu bez pocitu hladu. Tak čo robiť?
Naša túžba schudnúť je veľmi dobre známa psychologičke a psychoterapeutke Svetlane Bronnikovovej. V knihe uvádza praktické návody ako prekonať potravinovú závislosť. Dovoliť si jesť všetko, na čo máte chuť, naučiť sa počúvať signály hladu a nasýtenia, pritom schudnúť a už nepriberať - snívame azda o niečom inom? Stačí, ak budete krok za krokom plniť úlohy Experimentária, a zbavíte sa ťarchy svojej hmotnosti aj problémov. Držte sa konkrétneho plánu, ktorý pre vás zostavila kvalifikovaná odborníčka na stravovanie, a prestaňte sa nivočiť duševne aj fyzicky. Buďte pekná a spokojná!

Vydavateľ Eastone Books

Rok vydania 2018

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 400

Odosielame ihneď

3,00
Please select variants first

O autorke

Svetlana sa narodila 28. mája 1973 v Moskve a vyštudovala Moskovskú univerzitu, kde študovala na Fakulte psychológie. Pracuje v Holandsku na rôznych projektoch ako výživová poradkyňa, ale zaoberá sa napríklad aj psychologickým poradenstvom pre prostitútky a narkomanov.

V roku 2011 sa začal zaujímať o problémy s nadváhou a poruchy príjmu potravy. Inšpirovaná novou témou, Svetlana revidovala množstvo vedeckých a populárnych štúdií, študoval diela významných európskych i domácich odborníkov na výživu, ako aj vykonala vlastnú štúdiu na základe nadobudnutých znalostí. Výsledkom je, že sa jej podarilo vyvinúť rad techník, ktoré pomáhajú ľuďom s nadváhou po celom svete.