Intuícia

Autor : Osho

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategórie : Duchovný život

Poznanie za hranicami logiky

Všetci máme prirodzenú schopnosť intuície, ale naša kultúra a vzdelanie nám často bránia v jej používaní. Učia nás, aby sme ignorovali inštinkty namiesto toho, aby sme sa ich snažili pochopiť a využiť ako základ pre rozvoj celej bytosti.

Výsledkom je, že sa úplne oddelíme od svojej vnútornej múdrosti. Intuíciu nahrádzame logikou. Táto kniha ponúka množstvo meditácií a cvičení na rozvoj nášho prirodzeného daru intuície.

Oshov vhľad a vysvetlenia sú jasné a zrozumiteľné, často zábavné a vždy pútavé.

  • EAN 9788081093173
  • ISBN 978-80-8109-317-3 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 5.4.2017
  • Odosielame ihneď
7,19 € 8,99 €
Please select variants first

Naša recenzia

V prvých 80 stranách som sa stratil a musel som si každú stranu prečítať 2 x a spomalene, aby som pochopil súvislosti. Kniha je plná pojmov ako Intuícia, inteligencia, intelekt a podobne podobné slová . Kým som si to vlastne celé pospájal, trvalo to trochu dlhšie.

Autorovi dávam za pravdu, že odpovede, ktoré potrebujeme, alebo chceme poznať, dostávame často vtedy, keď to najmenej čakáme resp. keď ich prestaneme hľadať a prestaneme "veci siliť"V teoretickej rovine by táto kniha mohla nadväzovať na knihu Záblesk. Ponúka však odlišný pohľad na intuíciu a jej fungovanie.

Osho je známy tým, že jeho knihy a tvorba sú založené na "propagovaní" prítomného okamihu a ani táto kniha nie je výnimkou.

Recenziu spracoval : Rasťo

Všetky knihy v ponuke od Osho :

Kategórie