Gauč alebo šťastie

Autor : Maroš Molnár

Kondičného trénera Maroša Molnára pozná celé Slovensko z televíznych obrazoviek, kde v relácii Extrémne premeny pomáhal chudnúť obéznym ženám aj mužom. Teraz prichádza s motivačnou knihou Gauč alebo šťastie, aby pohodlných postavil z gaučov, kde uvelebení čakajú na zázrak, a umožnil im nájsť skutočné šťastie v zdravšom životnom štýle.
Maroš svojím nasadením, príbehom a sériou účinných cvičení inšpiruje a odovzdáva skúsenosti, nadobudnuté rokmi, ktoré strávil s profesionálnymi športovcami, ale aj trénovaním bežných klientov.
V knihe sa dozviete o jeho spolupráci so slovenskými a svetovými športovými hviezdami, ale aj o detstve v Žiari nad Hronom či o krásnom vzťahu s manželkou Zuzanou. Nájdete v nej aj viac ako stopäťdesiat cvikov, ktoré sa môžete naučiť robiť správne, tak aby vás nič nebolelo a cítili ste sa fit bez ohľadu na vek či váhu. A nechýbajú stravovacie odporúčania a tipy.
Nie každý má možnosť cvičiť s Marošom Molnárom naživo, ale vďaka tejto knihe môže mať každý jeho rady poruke a meniť sa deň čo deň. Tak čo si vyberiete - gauč alebo šťastie?

Vydavateľ IKAR

ISBN 9788055176000 

Rok vydania 2020

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 264

Väzba pevná

Rozmer 195 x 233

Odosielame do 48 hodín

19,90
Please select variants first

O autorovi

Maroš Molnár je kondičný tréner, zakladateľ spoločnosti MOLfit. Na Slovensku je známy aj ako postava z televíznej obrazovky zo show "Extrémne premeny". Angažoval sa, resp. sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na zdravý životný štýl. V súčasnosti pracuje na vývoji MOfit app, aplikácie, ktorá bude plná dlhoročných skúseností a vedomostí v oblasti tréningu a zdravého životného štýlu.

Je známy aj spoluprácou na športovej príprave s mnohými známymi športovcami, akými sú napríklad hokejista Ľubo Višňovský, Miro Šatan, Dominika Cibulková, alebo Daniela Hantuchová. Ako o ňom prezradili jeho zverenci, je veľmi prísny a trvá na prísnom dodržiavaní pravidiel. Osobne som veľmi rád, že na Slovensku máme takéhoto odborníka, ktorý dokáže obstáť vo svetovej konkurencií odborníkov na cvičenie a zdravý životný štýl. Je aktívny aj vo virtuálnom svete, kde svojich priaznivcov zásobuje článkami a podcastmi.

Oficiálna webstránka : www.molfit.sk