Finančná nezávislosť teraz

Prekvapujúca pravda o financiách, nezávislosti a vašom stave mysle

Autor : Bernard Koprna 

Vydavateľstvo : BERNARD KOPRNA INTERNATIAL

Kategória : Peniaze

Čo ak by finančná sloboda nemala absolútne nič spoločné s peniazmi?
Pridajte sa ku top slovenskému koučovi Bernardovi Koprnovi na cestu do srdca finančnej nezávislosti. V tejto praktickej, no odľahčenej knihe vás bude Bernard viesť k úplne novému vzťahu s vašimi financiami ku vzťahu naplnenom nezávislosťou, zábavou a možno dokonca aj množstvom peňazí.
V prvej časti knihy, Základoch, vám Bernard predstaví Zvnútra-von porozumenie úplne nový spôsob ako pochopiť seba, vašu psychológiu a váš finančný život. Zoberie vás tiež na prehliadku histórie peňazí, vyjasnenia si, na čo peniaze dobré sú, na čo nie, a prečo ujasnenie si tohto je jedným z kľúčov k finančnej nezávislosti. Popri čítaní v sebe budete odkrývať hlbšiu kapacitu pre objavovanie, kreativitu a zábavu. Nakoniec sa naučíte ísť za vaše osobné a kultúrne nastavenia a objavíte, aké to je byť skutočne finančne nebojácny!
Potom v časti dva, Praktickosti, vás Bernard prevedie tým, čo za posledných 9 rokov videl pri práci s klientmi na finančných veciach, vrátane riešenia problémov, predajov, strachu z odmietnutia, zákazníckych služieb, dlhu a hlavne, ako zarobiť peniaze (a spraviť zo zarábania peňazí zábavu). Po dočítaní časti 2 sa môžete pristihnúť ako prinášate na trh vaše produkty a služby úplne novým spôsobom, so skutočným pocitom ľahkosti a nezávislosti.
Ste pripravený začať?
O autorovi:
Bernard Koprna
Kouč, lektor, rečník, podnikateľ.
Jeden z top koučov na Slovensku. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu. V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad ( tzv. Zvnútra-von porozumenie) prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

  • EAN 9788097351700
  • ISBN 978-80-973517-0-0
  • Rok vydania 2019
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 136
  • Väzba brožovaná
  • Hmotnosť 290 g
  • Rozmer 148 x 210
  • Odosielame do 48 hodín 
11,99 € 13,99 €
Please select variants first