Fake - Ako oddeliť pravdu od lží vo finančnom svete

Autor : Robert T. Kiyosaki

Vydavateľstvo : Motýľ

Kategórie : Peniaze

Ako vás vaši učitelia a rodičia majú naučiť niečo o peniazoch, keď ani ich to v škole nikto nenaučil? Prečo sú chudobní a príslušníci strednej vrstvy čoraz chudobnejší? Pretože investujú do nesprávnych aktív. V súčasnosti je kvalitné finančné vzdelanie dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Má neskutočnú silu.

Autor svetového bestselleru Bohatý otec, chudobný otec, učiteľ, podnikateľ a investor, ktorý rúca konvenčné názory a uvažovanie o peniazoch. Jeho knihy pomohli desiatkam miliónom ľudí po celom svete lepšie porozumieť financiám. Vo svojej najnovšej knihe Fake nás chce naučiť rozlišovať medzi falošnými a skutočnými peniazmi, falošnými a skutočnými učiteľmi a falošnými a skutočnými aktívami. Je ťažké vedieť rozpoznať falošné a vymyslené informácie, ktorým často veríme práve kvôli nášmu slabému finančnému vzdelaniu, a stávame sa tak ľahkými obeťami podvodníkov. Autor odkrýva neviditeľný svet, ktorý je ukrytý pred zrakmi väčšiny ľudí, a pomáha pochopiť, prečo chudobní a príslušníci strednej vrstvy neustále chudobnejú. Kiyosaki verí, že všetko sa začína finančným vzdelaním, ktoré nás má naučiť rozumne zaobchádzať so svojimi peniazmi.

Robert nekompromisne tvrdí, že rady typu študuj, získaj dobré zamestnanie, spor peniaze, zbav sa dlhov, dlhodobo investuj do portfólia a diverzifikuj sú v dnešnom dynamickom svete informačného veku zastarané. Jeho životná filozofia a posolstvo predstavujú výzvu pre súčasný status quo. Jeho úsilie ľudí povzbudzuje, aby sa finančne vzdelávali a boli aktívni pri investovaní do svojej budúcnosti.

  • Počet strán: 488
  • Väzba: Knihy viazané
  • Rok vydania: 2021
  • Poradie vydania: 1.
  • Rozmer: 138 x 206 x 40 mm
  • Hmotnosť: 563 g
  • ISBN: 978-80-8164-247-0 
  • Odosielame do 48 hodín
14,39 € 16,90 €
Please select variants first

O autorovi

Je známy, ako autor knihy "Bohatý otec, chudobný otec". Robert zmenil spôsob, akým desiatky miliónov ľudí na celom svete premýšľajú o peniazoch. Je to podnikateľ, pedagóg a investor, ktorý verí, že svet potrebuje viac podnikateľov, ktorí budú vytvárať pracovné miesta.

Bol vyhlásený za vizionára, ktorý má dar na zjednodušenie zložitých konceptov - myšlienok týkajúcich sa peňazí, investovania, financií a ekonomiky. Podelil sa o svoju osobnú cestu k finančnej slobode spôsobmi, ktoré rezonujú medzi publikami všetkých vekových skupín a prostredí.

Známy je aj tým, že spolu s manželkou Kim vytvoril celosvetovo obľúbenú hru Cashflow, pri ktorej zábavnou formou učí deti a dospelých správne narábať s peniazmi. Robert je autorom 27 kníh, z toho dvoch kníh s Donaldom Trumpom, ktoré napísal ešte predtým, ako sa stal Donald Trump prezidentom Spojených štátov. Robert je častým hosťom rôznych televíznych programov a talkshows po celom svete. Je hostiteľom podcastu Radio Dad Radio Show a svetovo uznávaným rečníkom. Sám seba považuje za celoživotného študenta.

Oficiálna webstránka : www.richdad.com

Kategórie