Emočný kód

Ako uvoľniť uviaznuté emócie, aby sme mali hojnosť zdravia, lásky a šťastia

Autor : Dr. Bradley Nelson

Renomovaný holistický lekár a prednášateľ dr. Bradley Nelson vo svojej knihe Emočný kód zručne odhaľuje vnútorné pochody podvedomej mysle. Objasňuje, ako vás môžu stále mátať emóciami nabité udalosti z vašej minulosti, a to vo forme "uviaznutých emócií"; emocionálnych energií, ktoré doslova obývajú vaše telo.
Dr. Nelson jasne a konkrétne vysvetľuje, ako môžu uviaznuté emócie spôsobovať bolesť, zlé fungovanie a nakoniec chorobu. Okrem toho môžu dramaticky ovplyvňovať to, ako myslíte, ako sa rozhodujete a akí budete úspešní.
Zrejme najdôležitejším objavom dr. Nelsona je, že uviaznuté emocionálne energie sa často zhromažďujú okolo srdca, kde vytvárajú "srdcovú hradbu", ktorá vám môže brániť voľne dávať a prijímať lásku.
Emočný kód je účinný a jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť neviditeľnej záťaže. Uvoľnenie uviaznutých emócií často vedie k náhlemu pominutiu fyzických problémov, ako aj pominutiu sabotovania svojho ja a opakovania problémov vo vzťahoch.
Emočný kód, kniha plná skutočných príkladov z mnohých rokov lekárskej praxe, je pozoruhodné a závažné nové dielo, ktorému je súdené stať sa okamžite klasikou v oblasti samoliečenia.Dr. Bradley Nelson
Roku 1988 ukončil dr. Bradley Nelson s vyznamenaním štúdium na Life Chiropractic College West v kalifornskom San Lorenze. Prednášal na medzinárodných podujatiach o prírodnom liečení chronických ochorení a až do roku 2004 pôsobil v súkromnej praxi. Úspešne liečil pacientov z celých USA a Kanady trpiacich chronickým únavovým syndrómom, fibromyalgiou a celou škálou ďalších chronických chorôb. Ako holistický chiropraktik a intuitívny lekár patrí dr. Nelson k najpoprednejším odborníkom v nových oblastiach bioenergetickej medicíny a energetickej psychológie. Dnes tento všeobecne uznávaný rečník a nadaný učiteľ pracuje na tom, aby svoje učenie sprístupnil online na HealersLibrary.com, čo je stránka pre členov, ktorá poskytuje nepretržitý prístup k nadšene prijímaným inštruktážnym videám Seminára Emočného kódu dr. Nelsona, k webovým prezentáciám, televíznym a rozhlasovým rozhovorom, knihám, certifikačným materiálom a ďalším veciam.

Vydavateľ Citadella

ISBN 978-80-89628-78-0

Rok vydania 2015

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 300

Väzba brožovaná

Hmotnosť 266 g

Rozmer 137 x 210 x 20

Odosielame do 48 hodín 

13,90
Please select variants first

O autorovi

Dr. Bradley Nelson je autorom Emočného kódu , neuveriteľnej prelomovej metódy, ktorá umožňuje každému uvoľniť svoju emocionálnu "batožinu" pre šťastnejší a zdravší život. Celosvetovo je uznávaný ako jeden z popredných odborníkov v oblasti bioenergetickej medicíny a energetickej psychológie a vyvinul tiež jednoduchú, ale zároveň účinnú svojpomocnú metódu známu ako "The Body Code", ktorej súčasťou je aj Emocionálny kódex . Dr. Nelson svoje liečebné metódy naučil a certifikoval tisíce odborníkov vo viac ako 70 krajinách. Je známy ako rečník a nadaný učiteľ. V súčasnosti sprístupňuje svoje učenie širšiemu publiku. Je ženatý a je otcom siedmich detí. S manželkou Jean žijú v južnom Utahu.

Oficiálna webstránka : www.drbradleynelson.com