Efektívnejší spánok

21 základných stratégií, ako si prostredníctvom spánku zabezpečiť výkonnejšie telo, pevnejšie zdravie a úspešnejší život.

Autor : Shawn Stevenson

Pokiaľ ide o zdravie, jeden jeho predpoklad - spánok - sa trestuhodne prehliada. Vďaka kvalitnému spánku sa človek ľahšie zbavuje nadbytočného tuku, predchádza chorobám, zostáva produktívny a zlepšuje si prakticky každý aspekt fungovania mysle i tela. Zistil to aj Shawn Stevenson, keď mu degeneratívna choroba kostí zničila sen stať sa profesionálnym atlétom. Vtedy zanevrel na svoje zdravie i telo, no neskôr dospel k záveru, že musí existovať aj lepší spôsob riešenia situácie. Skvalitnil si spánok a zoptimalizoval výživu, vďaka čomu sa uzdravilo nielen jeho telo, ale zlepšila sa i jeho fyzická kondícia.
V knihe Efektívnejší spánok ponúka tipy a triky, vďaka ktorým si zabezpečíte najlepší možný spánok a zdravie. Počas 14-dňovej úpravy spánku si vytvoríte ideálnu spánkovú svätyňu, obmedzíte množstvo slnečného svetla prenikajúceho do spálne a budete si regulovať cirkadiánne rytmy. Dozviete sa, ktoré živiny a výživové doplnky potrebujete na normalizáciu spánku, a spoznáte cviky a kondičné tipy, ktoré vám pomôžu zostať fit z telesného aj duševného hľadiska.

Vydavateľ Eastone Books

ISBN 9788055153278 

Rok vydania 2017

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 368

Väzba pevná

Hmotnosť 418 g

Rozmer 130 x 208

Odosielame ihneď

3,00
Please select variants first

O autorovi

Shawn Stevenson je spisovateľ, blogger a som tvorca a hostiteľ The Model Health Show. Za posledných pár rokov každý týždeň vydáva novú epizódu "masterclass", ktorá sa venuje širokej škále tém týkajúcich sa zdravia. Je to jedinečná šou, do ktorej Shawn vložil svoje srdce a dušu, aby pre divákov vytvoril dokonalého sprievodcu na tému zdravý životný štýl.

Produkuje taktiež zaujímavý podcast, v ktorom týždenne hostí zaujímavých a inšpiratívnych hostí, s ktorými rozoberá nielen tému zdravý životný štýl, ale aj osobnostný rozvoj a boj so závislosťami. Sám si prešiel nezdravým spôsobom života, čo mu prinieslo veľké zdravotné problémy. Práve to bol signál na zmenu v jeho živote a stal sa z neho v USA vyhľadávaný odborník na zdravý životný štýl.

Oficiálny web : https://themodelhealthshow.com/