Dobrý šéf, zlý šéf

Ako sa stať najlepším a poučiť sa od najhorších

Autor : Robert I. Sutton 

Ako sa stať dobrým šéfom svojim podriadeným? Ako ich svojimi zásahmi a príkazmi motivovať a neznechutiť? Ako byť prísny ale spravodlivý? Ako byť dôsledný a zároveň neubíjať tvorivosť? Ako organizovať porady tak, aby sa nezmenili na nudné stretnutia zívajúcich zamestnancov? Odpovede nielen na tieto otázky nájdete v knihe Dobrý šéf, zlý šéf. Autor využíva množstvo výskumov a skutočných prípadov, na ktorých ilustruje nielen mentalitu, osobnosť a činy skvelých šéfov, ale zdôrazňuje tiež chyby, ktoré občas urobia aj tí najlepší, no najhorší ich opakujú zas a znova. 

Vydavateľ Eastone Books

ISBN 978-80-8109-139-1

Rok vydania 2010

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 208

Väzba brožovaná

Hmotnosť 327 g

Rozmer 145 x 207 x 20

Odosielame ihneď.

11,99
Please select variants first

O autorovi

Robert Sutton je profesorom vedy a inžinierstva a profesorom organizačného správania na Stanforde. Sutton vyučuje kurzy psychológie podnikania a riadenia na Stanforde od roku 1983. Je spoluzakladateľom Centra pre prácu, technológiu a organizáciu , ktoré osobne riadil v rokoch 1996 až 2006. Je tiež spoluzakladateľom Stanford Technology Ventures Program a Hasso Plattner Institute of Design (ktorý všetci nazývajú "škola D" ).

Sutton študuje inovácie, vodcovstvo, väzby medzi manažérskymi znalosťami a činnosťou organizácie, škálovanie excelentnosti a dynamiku pracoviska. Publikoval viac ako 100 článkov a kapitol o týchto témach v recenzovaných časopisoch a populárnej tlači.