Dobré vibrácie, dobrý život

NÁŠ TIP

Sebaláska ako kľúč ku skvelému životu

Autor : Vex King

Vydavateľstvo : Tatran

Kategórie : Životný štýl

Prijať sám seba je kľúčom k vnútornému mieru. Sme tvorcami vlastných životov. Máme to vo vlastných rukách. Ak si zvolíme správnu cestu, môžeme dospieť k cieľu. Vex King prekonal mnoho ťažkostí a pre tisíce mladých ľudí sa stal zdrojom nádeje a inšpiráciou. Vychádzajúc z osobných skúseností a intuitívnej múdrosti nás učí, že sebaláska nie je len koncept, ale aj umenie, ktoré treba ovládať. Nemožno ju však zamieňať za sebeckosť a bezohľadnosť. Autor rozdelil svoju knihu na sedem častí, čo umožňuje čitateľovi krok za krokom kráčať k cieľu, postupne si precvičovať sebalásku a dosiahnuť najvyššie šťastie.

  • ISBN 978-80-222-1165-9
  • Rok vydania 2021
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 224
  • Väzba pevná s prebalom
  • Hmotnosť 360 g
  • Rozmer 140 x 210 x 22
  • Odosielame ihneď

11,12 € 13,90 €
Please select variants first

Naša recenzia - Denisa Tomíková

Na knihu "Dobré vibrácie, dobrý život" od @vydavatelstvo_tatran som dostala veľa dotazov. Môžem s čistým svedomím povedať, že táto kniha ma podľa názvu vôbec neoslovila. Myslela som, že toto bude kniha plná takých zvláštnych myšlienok a úvah, v ktorých nebudem vidieť zmysel. Opak je pravdou...Osobne si myslím, že táto kniha poslúži každému kto chce nájsť návod alebo chce vstúpiť do sveta rozvoja svojej pozitivity, sebalásky či sebavedomia. Myslím, že každý kto cíti potrebu pracovať na rozvoji týchto vlastností, by mal začať práve touto knihou.
Nájdeš tam veľa informácií, ktoré už dobre poznáš a už si ich niekde počul/a. Napríklad ako: obklopuj sa pozitívnymi ľuďmi, dopraj si oddych, dbaj o svoju výživu a mnoho ďalších... Povedzme si na rovinu, opakovanie je matka múdrosti, takže sa nič nestane keď si to prečítaš opäť a začneš to praktizovať. Potom v knihe nájdeš rozobraté témy ako vďačnosť, prácu s emóciami, dokonca na pár stranách nájdeš návod ako začať meditovať.
Rozhodne je táto kniha začiatkom, jednoduchým návodom a príručkou ako začať postupne malými krokmi meniť svoj život a svoje myslenie. Nájdeš tam stručné a jasné informácie. Keď ťa záujme nejaká konkrétna téma, určite nájdeš ďalšiu knihu, v ktorej sa dozvieš viac, ale kniha "Dobré vibrácie, dobrý život" je odrazový mostík pre prácu na sebarozvoji. Po jej prečítaní, alebo v priebehu čítania, začni praktizovať to čo sa v nej píše. Nezabudni, bez tvojej činnosti zmena nikdy nepríde!