Dobré vibrácie, dobrý život

NÁŠ TIP

Sebaláska ako kľúč ku skvelému životu

Autor : Vex King

Prijať sám seba je kľúčom k vnútornému mieru. Sme tvorcami vlastných životov. Máme to vo vlastných rukách. Ak si zvolíme správnu cestu, môžeme dospieť k cieľu. Vex King prekonal mnoho ťažkostí a pre tisíce mladých ľudí sa stal zdrojom nádeje a inšpiráciou. Vychádzajúc z osobných skúseností a intuitívnej múdrosti nás učí, že sebaláska nie je len koncept, ale aj umenie, ktoré treba ovládať. Nemožno ju však zamieňať za sebeckosť a bezohľadnosť. Autor rozdelil svoju knihu na sedem častí, čo umožňuje čitateľovi krok za krokom kráčať k cieľu, postupne si precvičovať sebalásku a dosiahnuť najvyššie šťastie.

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-1165-9

Rok vydania 2021

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 224

Väzba pevná s prebalom

Hmotnosť 360 g

Rozmer 140 x 210 x 22

Odosielame do 48 hodín

13,90
Please select variants first

O autorovi

Vex King je autor bestsellerov Sunday Times, tvorca obsahu na sociálnych sieťach a mentálny kouč. V detstve zažil mnoho výziev: jeho otec zomrel, keď bol Vex ešte dieťa, jeho rodina bola často bez domova a vyrastal v problémových štvrtiach, kde pravidelne zažíval násilie a rasizmus. Napriek tomu Vex úspešne zmenil celý svoj život a teraz vedie revolúciu pre ďalšiu generáciu duchovných "hľadačov".

Ako mentor vo svete osobného rozvoja Vex zdieľa hlboké duchovné vedomosti spôsobom, ktorý je ľahko pochopiteľný s príbehmi z jeho vlastného života, skvelými inšpiratívnymi citátmi a praktickými riešeniami.Ak chcete získať viac inšpirácie od spoločnosti Vex, sledujte jeho populárne platformy sociálnych médií (všetky @vexking)

Oficiálna webstránka : www.vexking.com