Dnes len miluj

Nestresuj sa toľko, nadýchni sa a rozhodni sa pre lásku

Autor : Rachel Macy Staffordová

Rachel Macy Staffordová, úspešná blogerka a autorka článkov v mienkotvorných médiách, v knižke Dnes len miluj povzbudzuje čitateľa, aby si život a svojich blízkych užíval plnými dúškami. Pre naplnený život je dôležité prosté každodenné prežívanie a radosť z prítomného dňa, čomu mnohí z nás v návale pracovného stresu neprikladajú až takú dôležitosť.

Autorka radí čitateľom, aby sa zamerali na to, na čom im najviac záleží. Dnešná doba vyžaduje od každého jedinca perfekcionizmus, neustále náhlenie a schopnosť robiť takmer desať vecí naraz. Vyberáme si výkonnosť, rozptýlenie a efektivitu na úkor emócií, budovania vzťahov, osobného rastu a starostlivosti. Rachel zdôrazňuje, že netreba plytvať časom a neuvážene brať na svoje plecia požiadavky iných. Treba odmietať vyčerpávajúce spoločenské stretnutia a prestať sa zaoberať nepríjemnými ľuďmi. Pomôže nám to zbaviť sa prílišnej zaneprázdnenosti, večnej únavy, nadmerného stresu a roztržitosti.

Dnes len miluj - tieto tri slová majú silu oživiť srdce... váš domov... vzťah... vaše sny... i tento vzácny deň, deň od Boha - deň, čo máte pred sebou. Opakujte si tieto slová, keď vám vnútorná bolesť bráni milovať dnešný deň a seba samých, pretože sebakritizujúca a zahanbujúca taktika vás nijako neposúva vpred. Máte príliš veľkú cenu a hodnotu, aby ste boli na poslednom mieste v zozname vlastných priorít.

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-0933-5

Rok vydania 2018

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 300

Väzba pevná s prebalom

Hmotnosť 450 g

Rozmer 145 x 220 x 28

Odosielame ihneď

7,90
Please select variants first

O autorke

Rachel Macy Staffordová je autorkou svetových bestsellerov Mama má čas (Tatran 2015) a Hands Free Life. Poskytuje čitateľom praktické rady a postupy, ktoré ich povzbudzujú k tomu, aby sa nedali strhnúť vírom sveta a žili svoje životy v pravde a naplno. V roku 2010 si založila blog Hands free mama, ktorý mesačne navštívi vyše milióna čitateľov.Rachel prispieva do amerických periodík USA Today, Reader´s Digest, ako aj programov CNN, Good Morning America a The Today Show. Spolu s manželom a dvomi dcérami, ktoré sú pre ňu každodennou inšpiráciou, žije v Južnej Amerike.

Oficiálna webstránka : www.handsfreemama.com