Digitálna značka

Autor : Allen P. Adamson

Ako sa najlepšie značky presadzujú v digitálnom svete

Vydavateľstvo : Eastone books

Kategória : Práca Marketing

V knihe Digitálna značka autor pomôže firmám nájsť spôsob, ako sledovať reakcie zákazníkov na internete a adekvátne na ne reagovať.

Na množstve konkrétnych príkladov dokazuje, ako pri budovaní značky a jej udržaní v povedomí ľudí efektívne využívať rôzne online platformy, akými sú Facebook, Twitter, ale aj YouTube, blogy či rôzne digitálne aplikácie.

Marketérom, obchodníkom, ale aj firmám pomáha pri rozhodovaní, ktorý konkrétny digitálny nástroj v akej situácii použiť, ktorú formu online interakcie zvoliť a ako získané názory od zákazníkov využiť vo svoj prospech.

  • EAN 9788081091926
  • ISBN 978-80-8109-192-6 
  • Rozmery 155 × 225 mm 
  • Termín vydania 1.11.2011
  • Odosielame do 48 hodín
16,33 € 18,99 €
Please select variants first

O autorovi

Allen Adamson, spoluzakladateľ a partner spoločnosti Metaforce."Hlavným dôvodom úspechu alebo neúspechu organizácie je schopnosť zostať relevantná. Mať prostriedky na strategický posun vpred pred akcelerujúcimi zmenami na trhu je najdôležitejšou zo schopností, ktorú môže organizácia mať. " To je definícia, ako uspieť podľa Allena Adamsona.

Allen Adamson je uznávaným odborníkom vo všetkých disciplínach brandingu. Pracoval so širokým spektrom spotrebiteľských a podnikových spoločností v odvetviach od baleného tovaru a technológií cez zdravotníctvo a finančné služby až po pohostinstvá a zábavu. Vďaka svojej perspektíve a skúsenostiam Allen pomohol svojim klientom pochopiť a aktivovať stratégie, ktoré im umožňujú posunúť sa pred konkurenciu, a to zvýšením hodnoty značky. Vo svojej kariére spolupracoval s celým radom ikonických značiek vrátane spoločností Accenture, GE, Johnson & Johnson, FedEx, HBO, Marriott, MetLife, P&G, Sony a Verizon. Často je ako autor citovaný v publikáciách ako sú The New York Times, Wall Street Journal, Advertising Age, USA Today, Washington Post a Forbes, pre ktoré pravidelne píše rubriku o aktuálnych témach.

Oficiálna webstránka : www.metaforce.com