Diéta pre štíhle bruško

Autorka : Brenda Watson, Leonard Smith, M.D.

Zharmonizujte svoje trávenie a schudnite natrvalo

Po viac ako sto rokoch bude priemerná dĺžka života súčasnej najmladšej generácie kratšia ako bola u predchádzajúcej. Môže za to nadváha, obezita a z nich vyplývajúce chronické ochorenia.

Väčšina priberá, hoci je k dispozícii viac typov diét a cvičebných programov, než kedykoľvek predtým. Zdá sa, že nám chýba kúsok skladačky. Táto kniha je tým kúskom skladačky! Dozviete sa, že tuční ľudia majú v črevách tučné baktérie a štíhli štíhle baktérie. Kým sa vám nepodarí zmeniť tučné baktérie na štíhle, neschudnete natrvalo. Táto kniha vám predstaví jednoduchý a účinný spôsob, ako na to.

Vydavateľstvo Eastone Books

 EAN 9788081092916

ISBN 978-80-8109-291-6 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 3.5.2016

Počet strán 288

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

12,99
Please select variants first

O autorke

Už viac ako 20 rokov sa Brenda Watson venuje svojej kariére - pomoci ľuďom dosiahnuť živú a trvalú vitalitu zlepšením tráviacich funkcií. Je dynamickou obhajkyňou starostlivosti o trávenie a je uznávanou pedagogičkou v oblasti zdravia. Patrí medzi popredné americké autority v oblasti optimálnej výživy a trávenia, prírodných metód detoxikácie a bylinnej vnútornej očisty. Brenda intenzívne študovala mnoho filozofií prírodného liečiteľstva spolu s najlepšími odborníkmi súčasnej doby. Založila prírodné wellness kliniky na Floride so špecializáciou na čistenie a detoxikáciu.

Jej knihy už pomohli tisícom ľudí dosiahnuť trvalé chudnutie pri vyváženom vnútornom prostredí. Znalosti "Divy trávenia" sú prekonávané iba jej nadšením a poslaním pomáhať ľuďom prostredníctvom povedomia a vzdelávania. Vysokoenergetický prístup Brendy k zjednodušovaniu prirodzených tráviacich funkcií a objasňovaniu ich vzájomných vzťahov so zvyškom tela z nej urobil jednu z najpopulárnejších odborníkov na zdravie v súčasnosti.

Oficiálna webstránka: www.brendawatson.com