Čo ženy naozaj chcú

BESTSELLER

Autori : John Gottman, PhD, Julie Schwartz Gottman, PhD, Douglas Abrams a Rachel Carlton Abrams

Odhalené tajomstvá myslenia žien a odporúčania pre mužov, ktorí ich chcú pochopiť a šťastne s nimi žiť.

Po viac ako štyridsaťročnom výskume došiel uznávaný svetový expert na vzťahy John Gottman a jeho spolupracovníci k ohromujúcemu, ale v praxi mnohokrát overenému záveru - muži sú tí, ktorí držia v rukách kľúč k vzťahu.

Autori svoje tvrdenia stavajú na množstve výskumov, príkladoch z vlastnej praxe a poznatkoch o hormonálnych procesoch v tele ženy, ktoré ju ovplyvňujú oveľa výraznejšie, ako si akýkoľvek muž dokáže predstaviť. Kapitoly sú chronologicky zoradené tak, aby ste s knihou skutočne prechádzali celým svojím vzťahom a dozvedeli sa, ako ženu zaujať, osloviť a pozvať ju von, o čom sa s ňou rozprávať na prvom rande a kam ju naň vziať, ako ju pochopiť a uspokojiť fyzicky aj emocionálne a vďaka čomu sa dá vybudovať šťastný dlhodobý vzťah.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093050

ISBN 978-80-8109-305-0 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 10.10.2016

Počet strán 200

Väzba mäkká

Odosielame do 48 hodín

9,99
Please select variants first

O autorovi

John Gottman, ktorý je svetovo preslávený svojou prácou o manželskej stabilite a predpovedaní rozvodov, uskutočnil 40 rokov prelomového výskumu s tisíckami párov. Jeho práca v oblasti manželstva a rodičovstva mu priniesla množstvo významných ocenení.

Dr. Gottman bol jedným z 10 najvplyvnejších terapeutov minulého štvrťstoročia podľa Psychoterapie Networker. Je autorom alebo spoluautorom viac ako 200 publikovaných akademických článkov a viac ako 40 kníh. John spolu s manželkou Julie Schwartz Gottman päťkrát ročne absolvuje v Seattli workshopy s názvom Umenie a veda lásky . Ďalej spolu prezentujú klinický výcvik úrovne 1 , úrovne 2 a úrovne 3 v párovej terapii Gottmanovou metódou. Jeho štýl prezentácie je jasný, informatívny a plný humoru. Jeho publikum ho jednoducho miluje .

Oficiálna webstránka : www.gottman.com