Čo vám hovorí vaše telo

BESTSELLER

Autorka : Inna Segal

Kniha Čo vám hovorí vaše telo je dlhoočakávaný austrálsky bestseller o alternatívnom spôsobe liečenia. Odhaľuje tajomstvá signálov, ktoré vysiela ľudské telo, podrobne rozoberá a vysvetľuje psychické, emocionálne a energetické príčiny mnohých zdravotných ťažkostí. Krok za krokom nás privádza na cestu životnej zmeny a posilnenia, na ktorej:

• odhalíme posolstvá, ktoré nám chce telo odovzdať;

• porozumieme tajnej reči chorôb;

• odhalíme negatívne myšlienky a emócie a zbavíme sa ich;

• objavíme ako využívať pri liečení vplyv farieb.

Inna Segal je autorkou intuitívneho liečenia pomocou vizualizácie, medzinárodne uznávanou liečiteľkou, profesionálnou rečníčkou, spisovateľkou a televíznou moderátorkou. Medzi jej klientov patria lekári, vrcholoví manažéri, odborníci z rezortu zdravotníctva, herci a športovci.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081091735

ISBN 978-80-8109-173-5

Rozmery 180 × 225 mm 

Termín vydania 1.5.2011

Počet strán 264

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

13,99
Please select variants first

O autorke

Inna prežila roky neznesiteľnej bolesti chrbta a trpela poruchami kože, ktoré negatívne ovplyvňovali celý jej život. Tieto jej problémy ovplyvňovali jej život nielen na fyzickej, ale aj psychickej úrovni. Milosťou a hlbokým putovaním k sebe dokázala prepojiť a pochopiť vzťah s jej fyzickou bolesťou a emóciami. V procese, ktorým prešla, mohla "vidieť" nepohodlie a energetické bloky v tele a pochopiť, ako liečiť seba i ostatných.

Prostredníctvom svojich liečebných programov Inna zdieľa svoje hlboké vedomosti o tom, ako telo s nami komunikuje. Ako vraví Ina :"Telo neklame". Inna nás učí, ako porozumieť reči tela a preniknúť do vlastnej vrodenej múdrosti, aby sme odomkli náš skutočný a živý potenciál. Tvrdí, že "Každá časť tela, od kostí po mozog, oči po lakte, chrbticu až po náš žalúdok, obsahuje správu o našom spôsobe života."

Oficiálna webstránka : www.inasegal.com